Er det en sikker måte å satse på? Hender det at billettsalget stanses på kampdagen?
Skal over mot Birmingham 23 september, men har ikke ordnet med kampbillett enda. Det blir jo uansett ikke fullt, så det er vel et spørsmål om hvor kresen en skal være på billett. Er det mulig å få gode billetter i porten? Og hvor vil dere anbefale en førstereisgutt å kjøpe billett?
Noen andre som skal over på denne kampen?
----------------------
www.thelist.no
www.myspace.com/thelistsandnes
Jepp skal over, men kan desverre ikke svare på spørsmålene dine, men jeg postet et topic angående online booking her for et par dager siden. Fikk en del gode svar der, hvis det skulle være av interesse
-Big Jack-
finnes ikkje problem å kjøpe billetter på ER (desverre....)sto ca 35-40min i kø til første kamp i år.
god tur!
ASLEEDS 4389
Det er milelange køer på kampdagen - og du kan risikere å ikke rekke kampstart.
Anbefaler at du svipper innom ER og kjøper billett dagen før - om du har mulighet til det. Så du kan jo også slappe av med en publunch på Old Peacock i ro og fred.
Takker for svar. Er sannsynligvis veldig tidlig i Leeds på kampdagen (11.00). Når åpner billettsalget?
----------------------
www.thelist.no
www.myspace.com/thelistsandnes
Hvis du er der før 11.00 slipper du kø.
Sjekk her.[8D]
http://www.leedsunited.com/page/OpeningHours/0,,10273,00.html
1 4 all and all 4 1
Flotte greier. Takker alle for svar. Regner med jeg bare stikker innom da jeg er tidlig i Leeds. Ikke så nøye med hvor jeg sitter. Er der for å suge tilo meg inntrykk og se gutta uansett. Jeg er nok ikke han litt lubne med bar overkropp. Ikke han med bare overkropp ihvertfall.
----------------------
www.thelist.no
www.myspace.com/thelistsandnes