Hvem som skal ut har jeg allerede sagt
De som bør vurderes inn av Wiise er.
Keeper:Thomas Myhre. Han vil definitivt komme hvis Leeds og Charlton blir enige
Forsvar. Fyll inn hvem dere vil ha
Midtbanen:Fyll inn hvem dere vil ha
Spisser:Fyll inn hvem dere vil ha
Jeg nekter å tro at ikke Poyet har visse kontakter han kan bruke i sør amerika
(http://smileys.smileycentral.com/cat/26/26_8_6v.gif)
(http://smileys.smileycentral.com/cat/20/20_6_1.gif)
			
			
			
				quote:
Originally posted by h.b
Hvem som skal ut har jeg allerede sagt
Jeg nekter å tro at ikke Poyet har visse kontakter han kan bruke i sør amerika
Han derre Roque jr skal visst være innmari god. [:p]
Jon R.
			
 
			
			
				Med tanke på økonomi og tabellposisjon vil det være vanskelig å hente særlig profilerte spillere, så jeg ser ikke for meg at det kommer inn folk jeg vet særlig mye om fra før.. Men Myhre hadde vært glimrende.
			
			
			
				Liam Miller og Rob Hulse hadde vi på laget i fjor, men har vel ikke klart å finne stabile og like gode erstattere denne sesongen. Sullivan og Butler har også vært dårligere i år enn i fjor.
Er det så enkelt som å få inn én kvalitetsspiller i alle lagdeler?
Stack er allerede inne og viste lovende takter mot Southend, og en forsvarsspiller er linket. Så må det vel finnes et par offensive karer fra uruguay (eller hvor det nå er Poyet er fra) som kan skippes inn.
Er ikke sikkert Roque Horror spiller like dårlig i CCC ... 
***
Foxe 4 Australia!
			
			
			
				Keeper: Myhre
Forsvar: Pique - Man Utd, Ifill - Spurs, Spector - West Ham Gary Cahill - Aston Villa  
Midtbane - David Jones - Man Utd, Diarra - Chelsea, Reto Ziegler - Spurs, Peter Whittingham - Aston Villa
Spiss - Billy Sharp - Scountorpe, Aliadier - Arsenal
Kunne vel vært interessant
			
			
			
				Tror nok det blir vanskelig å få inn Diarra, Cahill, Whittingham osv. Det er spillere som antagelig ikke vil spille i denna divisjonen og heller vil bli lånt ut til klubber i PL.
Men vil også gjerne ha inn noen talenter fra andre klubber. Bare se på Lupoli og Bendtner fra Arsenal, scorer mye mål for Derby og Birmingham. Trenger unge som er lystne på å vise seg fram!
			
			
			
				Vanskelig....hmmm, sikkert men ikke umulig, dessuten så slengte jeg jo opp flere forslag så man kan jo selvfølgelig ikke hente alle:-)
			
			
			
				Om ikke nødvendigvis unge, i allefall noen som ønsker å vise seg frem... du har jo det som er unge spillere og det som er gamle spillere... det må da vel for fanken gå an å finne noe midt imellom?.. noe som er midt i utviklings/rutinestreken som også kan bygges videre på?
MARCHING ON TOGETHER!
			
			
			
				quote:
Originally posted by Runar
Keeper: Myhre
Forsvar: Pique - Man Utd, Ifill - Spurs, Spector - West Ham Gary Cahill - Aston Villa  
Midtbane - David Jones - Man Utd, Diarra - Chelsea, Reto Ziegler - Spurs, Peter Whittingham - Aston Villa
Spiss - Billy Sharp - Scountorpe, Aliadier - Arsenal
Kunne vel vært interessant
Mange interessante spelarar her. Føler nesten d blir som eit nytt Watford me dette laget. Trur nok ikkje vi treng fullt så mange nye spelarar i januar elle i sommar. Vi har då nokon gode spelarar i klubben, følar potensialet ikkje e heilt nådd så langt i år (håpar iallfall).
			
 
			
			
				Stack virker god nok for min del.
We'll be back.
			
			
			
				Godt å høre:
http://www.leedstoday.net/ViewArticle2.aspx?SectionID=46&ArticleID=1855283
-WE'LL BE BACK-