LUSCOS

LUSCOS Forum => Ordet er fritt => Topic started by: Leppan on January 02, 2007, 19:27:35

Title: neste kamper
Post by: Leppan on January 02, 2007, 19:27:35
Sat 13  15:00     A   Birmingham     FLC                           
Sat 20    15:00    H   WBA    FLC                       
Tue 30    19:45    A   Hull City    FLC                       
February
Sat 3    15:00    A   Norwich City    FLC                       
Sat 10    15:00    H   Crystal Palace    FLC                       
Sat 17    15:00    A   Cardiff City    FLC                       
Tue 20    19:45    H   QPR    FLC    


Dette ser jo lovende ut....               

Glory years will come again!
Title: Re: neste kamper
Post by: RoarG on January 02, 2007, 19:34:19
Disse oppgjørene bør ikke skremme vannet av noen Leedsfans. Søplelag som Hull, Norwich og QPR bør enkelt elimineres. WBA, Palace og Birmingham blir vriene, og nå det sannelig på tide at Bluebirds får pellet av seg fjærene! Cardiff i PL? Pøh! Der er det Leeds som skal være. Håper at gutta gir jernet 17. februar og knuser disse novisene 3-0!
Title: Re: neste kamper
Post by: Jon R on January 02, 2007, 19:38:49
ALLE oppgjør er tøffe  denne divisjonen! Minner om at prugelknabe Southend banket WBA 3-1 i går og at Hull slo formlaget Sheff W borte.
I utgangspunktet er det nesten hipp som happ om vi møter topp eller bunn. Hull borte anser jeg feks som en tøffere utfordring enn WBA hjemme. Det aller viktigste er at vi vinner 6 poengs kampene mot lagene som befinner under eller rett over oss på tabellen...  [:0]

Jon R.
Title: Re: neste kamper
Post by: Ferre on January 02, 2007, 19:53:40
Dette er helt klart tøffe oppgjør, og det blir garantert ingen lett periode. Hvis vi klarer å komme oss over streken etter denne perioden føler jeg meg sikker på at vi klarer å beholde plassen i CCC.

-WE'LL BE BACK-
Title: Re: neste kamper
Post by: Einar on January 02, 2007, 19:57:36
Så sant.
Birmingham borte anser jeg som en tilnærmet umulig oppgave, noe som gjør hjemmekampen mot WBA svært viktig. Der burde vi dog ha en mulighet ettersom WBA ikke akkurat har skremt vannet av mange i sine bortekamper så langt.
Hull borte blir tøft, det samme med Norwich.
Jeg tar det som et pluss om det er plukket inn mer enn 3 poeng før hjemmematchen mot Palace!
Title: Re: neste kamper
Post by: Jon R on January 02, 2007, 20:03:15
Jeg så Bham hjemme mot Luton for noen dager siden, og jeg ble ikke skremt av det jeg så. Da utliknet de på overtid etter at duoen Vine/Feeney hadde herjet med forsvaret deres i annen omgang. Det er godt mulig de er på vei inn i en down periode. Tror faktisk vi kan slå dem på St Andrews på en god dag! [:p]

Jon R.
Title: Re: neste kamper
Post by: RoarG on January 02, 2007, 20:07:10
Ingen lag i CCC er gode. Det bare good ol' Leeds som har devolvert på 4 år. Alle lag SKAL slåes, hjemme som borte!