http://www.leedstoday.net/ViewArticle2.aspx?SectionID=39&ArticleID=1960960
All hjelp mottaes med takk. [}:)]
*Champions of CCC 06/07*
jo-jo... for all del må jo bara prøva, men eg seie så han på posten,, "mmm skeptisk"[:)]
#1795
Hehehehehe herregud å andre klubbers fans må le av oss om dagen .
Jaja, vi får håpe det hjelper da. Ingen kan si at vi ikke har prøvd alt.
-WE'LL BE BACK-
I min bok har han mer troverdighet en et par typer i Leeds-systemet..!
NORMAN HUNTER BITES YER LEGS!!
Dette er jo i salige Don Revies ånd ihvertfall.
Han fikk vel ei sigøynerkjerring til å fjerne forbannelsen over ER.
Det neste blir vel at Nils Gaup kommer med tromme og skal ganne motstanderne våre...
Kan han hjelpe Macclesfield, så kan han vel alltids hjelpe oss også.
Her må alle steiner snues...
Dette er vel å betrakte som like sannsynlig som at Heath skal bli den forsvarssjefen som vi så sårt trenger.
quote:
Originally posted by HåvardK
Dette er vel å betrakte som like sannsynlig som at Heath skal bli den forsvarssjefen som vi så sårt trenger.
Det var vel å dra det litt langt, Håvard [;)]
Vi må vel i utgongspunktet ta all hjelp imot me takk, og håpe på miraklar. Eg har diverre liten tru på at d sportslege vil snu dramatisk, men litt betre e d lov å håpe på me nyinvesteringane. Økonomien verkar skremmande dårleg, så då får vi setje litt lit t ein sjaman som kan drive onde andar ut or Elland Road.
Hehe, jeg satt vel egentlig og bare ventet på noe i den duren skulle dukke opp [;)]
Men jeg får slenge meg på resten av folks meninger her om at vi får ta takke med all den hjelp vi kan få. Av Bates får vi den i allefall ikke ser det ut til [:p]
Veit ikkje om eg set mi lit til denne karen, men det hadde ikkje vert dumt av Leeds å leigd inn ein idrettspsykolog eller lignende som kunne hjelpt til med tru på eigne ferdigheiter.
WE'RE LEEDS AND PROUD!!!
Ja, dette var flott dere! Hvis vi i tillegg får hjelp av Paul McKenna, noe voodoo og litt varme hender osv. så bør dette kunne går som kniv i varmt smør!!!![:D]
quote:
Originally posted by Tom S
Veit ikkje om eg set mi lit til denne karen, men det hadde ikkje vert dumt av Leeds å leigd inn ein idrettspsykolog eller lignende som kunne hjelpt til med tru på eigne ferdigheiter.
WE'RE LEEDS AND PROUD!!!
Mener å huske at det var en nordmann inne i bildet som fungerte som en slags "motivator" i 91/92 sesongen da vi ble ligamestre. Kanskje det hadde vært en ide å "hanket" han inn igjen? [8)]
Trond, Luscos medl. 338
mener å huske at han var kostholdsekspert som hjalp bl.a Strachan og Chappy.