Leeds United på TV

Started by testo, April 28, 2008, 21:05:50

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Lucas the Kop Cat

Quote from: Killa on August 14, 2024, 19:08:27Er det slik at med Viasat Medium til 399 pr mnd kan man se brorparten av Leeds' kamper denne sesongen?
Det er vel helt uvisst om det blir flere kamper på Viasat før rettighetene er i boks.

Sent fra min LE2113 via Tapatalk


Asbjørn

Siden dette interesserer mange tar eg med denne fra i dag fra Eirik Aase:
TV-rettigheter
Det er dessverre intet nytt å melde rundt TV-rettighetene for Championship i Norge. Så langt har Viaplay sendt alle kampene som har blitt produsert for norsk TV. Det ser det ut som om de kommer til å fortsette med enn så lenge, men fortsatt er det ingen avklaring rundt rettighetene. Det høres kanskje rart ut med tanke på at Viaplay faktisk sender kampene, men det er slik det virker. Det kan derfor være greit å tenke på før du eventuelt signerer et årsabonnement hos Viaplay. Det er usikkert hvor lang tid det vil gå før en eventuell avtale er i boks, men jeg kommer i så fall til å sende ut en mail til alle abonnenter om nyheten så fort det skjer.
Tell me - I've got to know
Tell me - Tell me before I go
Does that flame still burn, does that fire still glow
Or has it died out and melted like the snow
Tell me  Tell me

Dylan

Hallgeir *

Børster støvet av denne tråden, siden kampaktuelle tv-kanaler forsvinner fra midnatt.

Viaplay bryter samarbeid med RiksTV: TV-kanaler forsvinner fra midnatt.

TV-kanaler og strømmetjenester forsvinner.

Viaplay Group og RiksTV forlenger ikke den eksisterende distribusjonsavtalen for Viaplays kanaler som innbefatter TV3, TV3+, TV6, V sport-kanalene, V Film og strømmetjenesten Viaplay, opplyser de i en pressemelding.

RiksTV opplyser at de har snaue 250 000 kunder. Disse mister nå tilgang til TV-produktene fra midnatt.

TV 2 viser håndball-EM sammen med Viaplay

Selskapene har hatt et distribusjonspartnerskap i flere år, men dette samarbeidet blir ikke forlenget.

– Våre distribusjonssamarbeid må være riktige for begge parter, sier CEO i Viaplay Norge, Kenneth Andresen i pressemeldingen.

– Vi skulle gjerne ha videreført samarbeidet med RiksTV, men tar til etterretning at vilkårene for en ny avtale ikke er til stede. Kundene kan likevel få glede av innholdet vårt gjennom et eget abonnement på Viaplay eller via Viaplay Groups øvrige partnere i distribusjonsmarkedet, sier Andresen.

I Norge har Viaplay distribusjonsavtaler med Allente, Altibox, Telia og Telenor.

De har rettigheter til Premier League, Formel 1, Europa League, Conference League og en rekke annet sportsinnhold.

https://www.lofotposten.no/viaplay-bryter-samarbeid-med-rikstv-tv-kanaler-forsvinner-fra-midnatt/s/5-29-1119514
Super Leeds since 1968

Sleivind

Når ble det mulig å se fotball på Norsk Tipping? Noe nytt?