(http://www.seeklogo.com/images/C/Crystal_Palace_FC-logo-9CECB4D082-seeklogo.com.gif)
Kamp mot Crystal Palace på Selhurst Park lørdag 14.1.2012, kl 16.00.
2011/12
10/9-2011. Seier 3-2 på Elland Road
http://www.leedsunited.no/forum/index.php/topic,18305.0.html
http://www.leedsunited.com/matchreport/20110910/leeds-3-crystal-palace-2_2247678_58038
2010/11
25/4-2011: Seier 2-1 på Elland Road
http://www.leedsunited.com/matchreport/20101204/leeds-2-crystal-palace-1_2247678_52167
http://www.leedsunited.no/forum/index.php/topic,17782.0.html
4/12-2010: Tap 0-1 på Selhurst Park
http://www.leedsunited.com/matchreport/20110425/crystal-palace-1-leeds-0_2247678_52461
http://www.leedsunited.no/forum/index.php/topic,15476.0.html
(Med info om tidligere oppgjør!)
http://www.cpfc.co.uk/page/Home
http://en.wikipedia.org/wiki/Crystal_Palace_F.C.
Crystal P. er et godt lag som liker å spille rask fotball langs bakken. De har store talenter som er ettertraktede på transfermarkedet.
Altså et lag som ikke passer oss så godt vil jeg tro. Får vi ikke en god start så kan det bli ugly.. Litt negativ dessverre...
De har en del skadeproblemer/folk ute med sykdom. Bør være klare muligheter for 3 poeng hvis vi spiller like disiplinert som mot Arsenal. Graysons uttalelse på hjemmesidene tyder dessverre ikke på det. Her skal det angripes. De ligger bare 2 pts bak Leeds. Synes det borger for å holde seg kalde, og heller satse på kontringer. Må ikke tape denne 6 poengs-kampen.
Quote from: RoarG on January 13, 2012, 19:53:05
Synes det borger for å holde seg kalde, og heller satse på kontringer. Må ikke tape denne 6 poengs-kampen.
Må si meg helt enig her. Palace er svært kompakte bakover med kun 24 innslupne mål(kun Boro og West Ham har færre), men samtidig har de bare skårt 24 også.(mot våre 39)
La de komme framover på banen slik at vi kan kontre dem i senk med Townsend og co!
Her blir det tap! Nubbe sjanse med vår elendige form!
auren
Palace-fan have his say:
http://www.thescratchingshed.com/2012/01/away-fans-views-crystal-palace-a/
C R Y S T A L P A L A C E T R I V I A
Crystal Palace FC ble stiftet av arbeidere ved The Crystal Palace i 1905. Klubben har tatt navnet fra krystallpalasset â€" et 92.000 m² stort jern og glasshus. Dette ble oppført til en (verdens) utstilling i London i 1851, og var 1851 fot langt. Bygget ble oppført i Hyde Park, men flyttet til Penge Common etter utstillingen. Bygget ble ødelagt av brann i 1936.
Klubben spilte kampene sine ved The Crystal Palace fram til etter WW1. Da ble det litt flytting rundt omkring. I 1920 ble klubben tatt opp i Football League, division 3, og rykket raskt opp til division 2. I 1924 ble Selhurst Park tatt i bruk, og det har vært klubbens hjem siden. Selhurst Park er sammen med The Den og The Valley de 3 FL stadioner i London på sørsiden av Thames.
En annen klubb med samme navn ble stiftet i 1861, og var en del av stifterne av Football Association. Klubben holdt det bare gående til 1876 og har ikke noe med dagens klubb å gjøre â€" annet enn kanskje åndelig.
Klubbens offisielle kallenavn er The Eagles, basert på ørnen på logoen. Det er imidlertid vanlig å benevne klubben bare «Palace».
Palace tapte åpningskampen på Selhurst Park 0-1 mot Sheffield Wednesday, og hadde en bedrøvelig sesong som endte med nedrykk til division 3. Der ble klubben værende helt til 1958, da de ble flyttet ned til nyopprettede division 4. Det ble opprykk til div 3 i 1961, videre til div 2 i 1964, og helt til div 1 i 1969. 70-tallet var preget av sportslig turbulens, med et par år i div 1, før det ble nedrykk til div 3, og opprykk tilbake til div 1 i 1979. 80-tallet ble tilbragt i div 2, før det ble opprykk igjen i 1989. Palace ble værende i div 1 lenge nok til at de var blant stifterne av Premier League. Beste plassering var 3. plass i 90-91. Klubben beste cup-plassering er finaletapet mot scum i 1990.
På 90-tallet var Palace jo-jo-klubben over alle, med stadige opp- og nedrykk til og fra PL. Siden da har man bodd i Championship med unntak av PL-besøk i 2004-05.
Steve Coppell er synonym med Crystal Palace's sportslige suksess. Coppell har fått lite til andre plasser enn Palace, og Palace har fått lite til uten Coppell.
Palace har vært under administrasjon både i 1999 og 2010, og har de siste 2 sesongene slitt for å holde seg i championship.
Dagens Selhurst Park har en kapasitet på 26.309. I 1979 var det 51.801 til stede da klubben slo Burnley, og sikret opprykk til division 1. Stadion har også tilskuerrekord for nivå 4 med 37.774 mot Millwall i 1961. Visstnok har stadion rekorden for engelsk kamp med flest bivånere inkl TV. Dette skjedde i 1998 da de 2 kineserne Sun Jihai og Fan Zhiyi debuterte for Palace, og halve Kina så kampen.
Klubbens største rivaler er ikke naboene Millwall og Charlton, men faktisk Brighton. Dette startet i 3. divisjon i 1974, da begge klubbene hadde relativt mange fans, og det er enkelt å reise mellom Brighton og Croydon med tog.
Fra 2006 til 2010 var klubben involvert i Crystal Palace Baltimore FC i amerikansk 2. divisjon. Denne klubben har samme navn, logo draktfarger osv som sin engelske moderklubb, men klubbene har nå brutt samarbeidet.
Største seier er 9-0 over Barrow i 4. divisjon i 1959.
Største tap er 0-9 mot Liverpool i 1. divisjon i 1989.
Klubben fikk £8,6 mill for Andrew Johnson i 2006 (Everton).
Palace betalte £2,75 mill for Valerien Ismael i 1998 (Strasbourg).
Jim Cannon har 660 kamper for Palace.
Peter Simpson har 153 scoringer for klubben på 30-tallet, hvorav 19 hat-tricks.
Aki Riihilahti er den CP spiller med flest landskamper.
Danny Butterfield scoret hat-trick på 6min og 48 sek i cupkampen mot Wolves i 2/2.10.
Palace har hatt forholdsvis mange managere, og mange av disse fikk kort levetid.
Terry Venables, Steve Coppell, Alan Smith og Iain Dowie har flere opphold i klubben over ganske lang tid. Andre managernavn er Alan Mullery, Dave Bassett, Attilo Lombardo, Steve Kember, Steve Bruce, Trevor Francis, Neil Warnock, Paul Hart, George Burley. Vår gamle kjenning Dougie Freedman har vært manager siden midten av forrige sesong.
Spillere som har vært innom Crystal Palace inkluderer:
Dougie Freedman, Nigel Martyn, Shaun Derry, Tomas Brolin, Jason Crowe, Danny Granville, Noel Whelan,
Steve Kember, Dave Swindlehurst, Peter Taylor, Paul Hinshellwood, Kenny Sansom, Vince Hilaire, John Salako, Ian Wright, Mark Bright, Andy Gray, Alan Pardew, John Pemberton, Eddie McGoldrick, Gareth Southgate, Andy Linighan, Neil Ruddock, Aki Riihilahti, Attilio Lombardo, Wayne Routledge, Neil Shipperley, Marcus Bent, Steve Claridge, Stan Collymore, Sasa Curcic, Edgar Davids, Iain Dowie, Johannes Ertl, John Fashanu, Ricardo Fuller, George Graham, Glyn Hodges, Ray Houghton, Hermann Hreidarsson, Stern John, Mark Kennedy, Shefki Kuqi, Thomas Myhre, George Ndah, Roy Hodgson, Terry Phelan, Wayne Routledge, Matthew Upson, Nico Vaesen, Ray Wilkins, Steffen Iversen, Jonathan Parr.
Har ikke tro på tre poeng her. Palace spillte en meget godt kamp mot cardiff på tirsdag.
Quote from: hobberst on January 14, 2012, 10:53:31
Har ikke tro på tre poeng her. Palace spillte en meget godt kamp mot cardiff på tirsdag.
ja jøss....... ;)
Quote from: hobberst on January 14, 2012, 10:53:31
Har ikke tro på tre poeng her. Palace spillte en meget godt kamp mot cardiff på tirsdag.
Kor tid sist hadde du tru på 3p, Hobben?
Gardering dette ;)
Var på selhurst i påsken og har kampen friskt i minne og tvilar på at vi tek 3 poeng i dag.Etter det vi har prestert i det siste takkar eg for 1 poeng.
Har trua eg idag!
Tippe gutta har med seg trua etter kampen mot gunners.
0-1 Clayton
MOT
Quote from: Tom S on January 14, 2012, 12:28:37
Quote from: hobberst on January 14, 2012, 10:53:31
Har ikke tro på tre poeng her. Palace spillte en meget godt kamp mot cardiff på tirsdag.
Kor tid sist hadde du tru på 3p, Hobben?
Gardering dette ;)
Millwall hjemme.
MOT
Gleder meg til match
McCormack ryktes å starte kampen iflg Thom Kirwin på Twitter.
auren
Sendingen har startet :)
http://www.sport247.tv/lufc/
Quote from: auren on January 14, 2012, 15:02:43
McCormack ryktes å starte kampen iflg Thom Kirwin på Twitter.
auren
samme gjør Becchio og Brown
Lonergan
Zac Odea Lees White
Brown Clayton Pugh Townsend
Ross
Becchio
subs Snodgrassmed flere
Quote from: Tom S on January 14, 2012, 12:28:37
Quote from: hobberst on January 14, 2012, 10:53:31
Har ikke tro på tre poeng her. Palace spillte en meget godt kamp mot cardiff på tirsdag.
Kor tid sist hadde du tru på 3p, Hobben?
Gardering dette ;)
Får vi poeng er det bra. Så lenge vi holder nullen kan det bli 3 poeng
M O T
4-4-2? I så fall blir det tap... :(
auren
Quote from: sveifors on January 14, 2012, 15:21:19
Lonergan
Zac Odea Lees White
Brown Clayton Pugh Townsend
Ross
Becchio
subs Snodgrassmed flere
Pugh venstre midtbane/ving og Townsend på høyreving? Clayton og Brown sentralt...
Quote from: Leedsfan on January 14, 2012, 15:29:52
Quote from: sveifors on January 14, 2012, 15:21:19
Lonergan
Zac Odea Lees White
Brown Clayton Pugh Townsend
Ross
Becchio
subs Snodgrassmed flere
Pugh venstre midtbane/ving og Townsend på høyreving? Clayton og Brown sentralt...
Posisjoner er ikke bekreftet eller formasjon. CP bruker å legge seg bakpå hjemme å satse på kontringer, kanskje de overrasker Grayson idag
Quote from: sveifors on January 14, 2012, 15:34:16
Quote from: Leedsfan on January 14, 2012, 15:29:52
Quote from: sveifors on January 14, 2012, 15:21:19
Lonergan
Zac Odea Lees White
Brown Clayton Pugh Townsend
Ross
Becchio
subs Snodgrassmed flere
Pugh venstre midtbane/ving og Townsend på høyreving? Clayton og Brown sentralt...
Posisjoner er ikke bekreftet eller formasjon. CP bruker å legge seg bakpå hjemme å satse på kontringer, kanskje de overrasker Grayson idag
Mulig de ikke får noe annet valg idag :D
Come on SuperLeeds!!! ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
M.O.T.
Come on Leeds! Gi oss seier i dag også
Klarer vi å stoppe Ambrose så vinner vi denne :) Tror det blir lite mål, tipper vi vinner 2-1. Becchio og Ross putter. MOT
LUFC Freedman - Grayson doing a great job
Leeds United travel to Crystal Palace today and come up against former loan player Dougie Freedman and he believes Leeds have the right manager in Simon Grayson in charge.
Grayson has come under pressure recently after a poor run of results, which saw them lose three games in a row and slip out of the play off places.
Freedman believes Grayson has done a great job since his arrival at Elland Road in 2008 and he thinks that if he is given time he will get it right.
Speaking in the Yorkshire Evening Post, Freedman said, "Leeds are a wonderful club with wonderful history
"It`s a shame than when they do have a few rocky results, people start asking questions of Simon Grayson.
"He`s done a great job with a promotion and a top-eight finish in his first year (in the Championship), and they`re still very much in contention for the play-offs.
"Leeds are such a big club and expectations are high but I`m sure that if they give him time they`ll be right in the mix for the play-offs at the end of the season."
Freedman spent a short spell on loan at Leeds towards the end of the 2007/08 season under Grayson`s predecessor Gary McAllister and helped Leeds reach the end of season play off final.
He is now working wonders with Palace since taking over the manager`s job last January.
He steered Palace away from the relegation zone last season and they are amongst those clubs vying for a play-off place this season.
They are also just one game away from reaching the Carling Cup final at Wembley after they beat Cardiff City 1-0 in the first leg of their semi-final in midweek.
When the two sides met at Elland Road in September, Leeds eventually won 3-2 thanks to a late winner from Ross McCormack.
Leeds will be looking for a bit of revenge after losing last season`s corresponding fixture on Easter Monday.
Read more: http://www.leeds.vitalfootball.co.uk/article.asp?a=269105#ixzz1jRcuQ48P
MOT
Quote from: haak-d on January 14, 2012, 15:50:38
Klarer vi å stoppe Ambrose så vinner vi denne :) Tror det blir lite mål, tipper vi vinner 2-1. Becchio og Ross putter. MOT
Scannell er også en farlig spiller. Rask og sikkert god å ha for dem på kontringer. Får håpe han er satt opp på siden til White..
MOT
COME ON LEEDS ;D ;D ;D
Marching on together !!!
Here we go with Leeds United
We're gonna give the boys a hand
Stand up and sing for Leeds United
They are the greatest in the land
Every day, we're all gonna say
We love you Leeds! Leeds! Leeds!
Everywhere, we're gonna be there
We love you Leeds! Leeds! Leeds!
Marching on together
We're gonna see you win (na na na na na na)
We are so proud
We shout it out loud
We love you Leeds! Leeds! Leeds!
We've been through it all together
And we've had our ups and downs (ups and downs!)
We're gonna stay with you forever
At least until the world stops turning 'round
Every day, we're all gonna say
We love you Leeds! Leeds! Leeds!
Everywhere, we're gonna be there
We love you Leeds! Leeds! Leeds!
Marching on together
We're gonna see you win (na na na na na na)
We are so proud
We shout it out loud
We love you Leeds! Leeds! Leeds!
MOT
COME ON UNITED
MOT!
Kom igjen gutta.
Come on Leeds!
Come On Leeds !!
Er på ipad så har ikke tilgang tl LUTV, noen som har radio link?
radio link?
Tynt med innloggede nå. Lørdagskamper klokka 16:00 er en "uvanlig" sak for oss?
http://www.ustream.tv/channel/ustream-leeds
MOT
Bra Lonners
God redning av Lonigan!!
Uff nærme..takk Lonergan..viktig å få en god start
Quote from: hallghel on January 14, 2012, 16:03:54
Tynt med innloggede nå. Lørdagskamper klokka 16:00 er en "uvanlig" sak for oss?
Blir vel bedre etter sprintfinalene...
Bra vi har god keeper...
MOT!
Middelsbrough-Burnley 0-1
Quote from: mac_gyver on January 14, 2012, 16:05:12
Quote from: hallghel on January 14, 2012, 16:03:54
Tynt med innloggede nå. Lørdagskamper klokka 16:00 er en "uvanlig" sak for oss?
Blir vel bedre etter sprintfinalene...
Prioritering!!! :)
MOT
helvete
FFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFaen
det er faen ikke mulig.....
shite
Uff :(
FY FAEN
neeieiiieieieieio
Ã...hh, guuuud!!! >:(
Hver jævla kamp............................
Så var det på'n igjen...... >:(
Intet nytt under solen. Vi tar denne
samme gamle leksen :P :P
shit...
Virker ikke som vi gidder prøve engang :(
Come On Leeds !!
f**king forsvar!!!!
NO, blei eg bekymra... E Leeds på banen?
E supporterne på tribunen?
Det er nok nå, Simon....
Gi den nye manageren to uker av vinduet til å hente nye spillere....
Jeg bare elsker en så god start på kampene... Jeg lurer på når jeg får se et Leeds lag som setter den først i en kamp.
Men uansett 80 min igjen som kan gi oss mange mål, hvis de gir på :)
Dette laget har ikke sjanse til å klare playof...
Flott at vi har benyttet de 2 første ukene i januar så godt ! Tenk at vi har forsterket noe så voldsomt !! ::)
::) We are a f**king joke.
Quote from: Vanderlunde on January 14, 2012, 16:11:14
Jeg bare elsker en så god start på kampene... Jeg lurer på når jeg får se et Leeds lag som setter den først i en kamp.
Men uansett 80 min igjen som kan gi oss mange mål, hvis de gir på :)
Derfor det er så spennende å være LEEDS fan ;D
Grayson out!
auren
Quote from: hobberst on January 14, 2012, 16:11:25
Dette laget har ikke sjanse til å klare playof...
Phuuu, LETT ;)
Ipswich - Blackpool 1-0
Quote from: Alta-White on January 14, 2012, 16:12:00
Flott at vi har benyttet de 2 første ukene i januar så godt ! Tenk at vi har forsterket noe så voldsomt !! ::)
::) We are a f**king joke.
[/b]
???
Quote from: asLeeds on January 14, 2012, 16:12:55
Quote from: Vanderlunde on January 14, 2012, 16:11:14
Jeg bare elsker en så god start på kampene... Jeg lurer på når jeg får se et Leeds lag som setter den først i en kamp.
Men uansett 80 min igjen som kan gi oss mange mål, hvis de gir på :)
Derfor det er så spennende å være LEEDS fan ;D
Haha, jepp, spennende å se om de tar inn de målene de slipper inn i starten, eller ikke :P Aldri slik at det er spennende om de kan holde ledelsen :S
heldig nå......
Quote from: Sander on January 14, 2012, 16:14:22
Quote from: Alta-White on January 14, 2012, 16:12:00
Flott at vi har benyttet de 2 første ukene i januar så godt ! Tenk at vi har forsterket noe så voldsomt !! ::)
::) We are a f**king joke.
[/b]
???
???
Leicester - Barnsley 0-1
Quote from: Alta-White on January 14, 2012, 16:16:01
Quote from: Sander on January 14, 2012, 16:14:22
Quote from: Alta-White on January 14, 2012, 16:12:00
Flott at vi har benyttet de 2 første ukene i januar så godt ! Tenk at vi har forsterket noe så voldsomt !! ::)
::) We are a f**king joke.
[/b]
???
???
:-\
Er så drittlei. Det enkleste i verden å legge taktikk mot Graysons Leeds.
Come On Leeds !!
Leicester - Barnsley 1-1
inn med snoddy
Quote from: sveifors on January 14, 2012, 16:18:22
Er så drittlei. Det enkleste i verden å legge taktikk mot Graysons Leeds.
Lad os nu se hvordan kampen ender
det er så deilig å bli eigd :))))
Millwall - Birmingham 0-1
Quote from: Tom S on January 14, 2012, 16:19:52
inn med snoddy
ikkje fått med meg benken, e han der?
Quote from: sveifors on January 14, 2012, 16:18:22
Er så drittlei. Det enkleste i verden å legge taktikk mot Graysons Leeds.
Hadde det vært så lett, hadde vi neppe gått opp fra League One, og neppe vært og snust på play off for andre år på rad ;)
Tatt over litt nå :)
Meir inni kampen no!!
Kjør på LEEDS!!
MOT
Quote from: hobberst on January 14, 2012, 16:20:38
Millwall - Birmingham 0-1
Spilte ikke Brums i går ?
Hvor er Rogeren?
f**k em up gradel !!1 åh vent me solgte jo han :)
Quote from: asLeeds on January 14, 2012, 16:20:45
Quote from: Tom S on January 14, 2012, 16:19:52
inn med snoddy
ikkje fått med meg benken, e han der?
24 Maik Taylor
4 Alex Bruce
20 Ramon Nunez
18 Mikael Forssell
23 Robert Snodgrass
Quote from: Rudi G. on January 14, 2012, 16:21:54
Hvor er Rogeren?
Sitter og venter på arbeidstillatelsen antar jeg
Quote from: Nørgaard on January 14, 2012, 16:20:00
Quote from: sveifors on January 14, 2012, 16:18:22
Er så drittlei. Det enkleste i verden å legge taktikk mot Graysons Leeds.
Lad os nu se hvordan kampen ender
Alle vet at CP liker å ligge dypt og satse på kontringer. Nå kommer vi til å pushe opp folk for å få utligning, det enkleste i verden å kontre på oss. Fart er ikke et kriterium Grayson synes er viktig i midtbane/forsvarspillere.
Quote from: asLeeds on January 14, 2012, 16:22:40
Quote from: Tom S on January 14, 2012, 16:21:03
Quote from: asLeeds on January 14, 2012, 16:20:45
Quote from: Tom S on January 14, 2012, 16:19:52
inn med snoddy
ikkje fått med meg benken, e han der?
ja
Flott,da vinne me etter 2 mål av Snoddy ;D
MOT 8)
Quote from: Vanderlunde on January 14, 2012, 16:23:33
Quote from: Rudi G. on January 14, 2012, 16:21:54
Hvor er Rogeren?
Sitter og venter på arbeidstillatelsen antar jeg
:D var ikke den Rogeren jeg tenkte på ;)
Portsmouth 0 - 1 West Ham U.
Quote from: sveifors on January 14, 2012, 16:23:37
Quote from: Nørgaard on January 14, 2012, 16:20:00
Quote from: sveifors on January 14, 2012, 16:18:22
Er så drittlei. Det enkleste i verden å legge taktikk mot Graysons Leeds.
Lad os nu se hvordan kampen ender
Alle vet at CP liker å ligge dypt og satse på kontringer. Nå kommer vi til å pushe opp folk for å få utligning, det enkleste i verden å kontre på oss. Fart er ikke et kriterium Grayson synes er viktig i midtbane/forsvarspillere.
Nej det kan du have ret i, men vi har slået dem før.
Quote from: Rudi G. on January 14, 2012, 16:26:49
Quote from: asLeeds on January 14, 2012, 16:25:51
Quote from: Rudi G. on January 14, 2012, 16:24:18
Quote from: Vanderlunde on January 14, 2012, 16:23:33
Quote from: Rudi G. on January 14, 2012, 16:21:54
Hvor er Rogeren?
Sitter og venter på arbeidstillatelsen antar jeg
:D var ikke den Rogeren jeg tenkte på ;)
Another??
Muligt han endeligt har fått seg passord til Tranmere forum ;D
Han andre ja :)
Crystal Palace Leeds United
4(3) Shots (on Goal) 5(1)
3 Fouls 1
1 Corner Kicks 2
1 Offsides 0
52% Time of Possession 48%
1 Yellow Cards 0
0 Red Cards 0
0 Saves 2
..og vi skal gjøre det en gang til :) MOT
uff,nærme 2
KOM IGJEN!
Players OUT!!! Grayson stay!!!
Skjerp dere gutta. Er drittlei av at vi ikke kan spille fotball lenger. Orker ikke mer.
Det er Leeds som skulle ligge bakpå og kontre. Hva gjør lagets beste spiller på benken, Grayson? Pokker heller, få inn Snoddy. Må gjerne byttes inn før pause.
Gratulerer til Clayton idag, 23 år!
Framtida vår!!
MOT
Macca settern nå!
Quote from: RoarG on January 14, 2012, 16:33:16
Det er Leeds som skulle ligge bakpå og kontre. Hva gjør lagets beste spiller på benken, Grayson? Pokker heller, få inn Snoddy. Må gjerne byttes inn før pause.
Vansklig å fastslå for oss kor fit Snoddy er i dag. Har vore ute ei stund.
bedre med nå :)
Burde satt den,corner
Leicester - Barnsley 1-2
kjempesjanser
Burde vært 1-1
Hadde vært deiligt med utlikning før pause!!
kjør på LEEDS
no hadde vi fortjent en utligning
Come On Leeds !!
Det er nå vi får en til i trynet er det ikke......?
:-[
F.. dobbel mulighet
Edit: 3
Quote from: ollan on January 14, 2012, 16:37:58
kjempesjanser
Speroni er en god keeper og har vært det lenge.
Ring politiet, er ulovlig at det ikke står 1-1 etter det der :S
M'boro ligger under 0-2. Nå må Leeds kjenne sin besøkelsestid og vinne denne kampen.
Typisk at Speroni skal ha dagen....
Quote from: mac_gyver on January 14, 2012, 16:38:50
Det er nå vi får en til i trynet er det ikke......?
:-[
NIX!!!
Faen, altså...
Har satt ølet på verandaen. Best å flytte det til kjøleskapet så det blir noen turer. Pleier å bli action da...
Skal jeg ta med til noen når jeg først er på beina?
Quote from: ØBS on January 14, 2012, 16:40:08
Faen, altså...
Har satt ølet på verandaen. Best å flytte det til kjøleskapet så det blir noen turer. Pleier å bli action da...
Skal jeg ta med til noen når jeg først er på beina?
ja takk
Quote from: ØBS on January 14, 2012, 16:40:08
Faen, altså...
Har satt ølet på verandaen. Best å flytte det til kjøleskapet så det blir noen turer. Pleier å bli action da...
Skal jeg ta med til noen når jeg først er på beina?
jeg har...
Quote from: hobberst on January 14, 2012, 16:32:48
Players OUT!!! Grayson stay!!!
Høres ut som en dårlig plan....
1 mot 11.... då tape me ivertfall kampane hobberst ;D
Quote from: Tom S on January 14, 2012, 16:40:48
Quote from: ØBS on January 14, 2012, 16:40:08
Faen, altså...
Har satt ølet på verandaen. Best å flytte det til kjøleskapet så det blir noen turer. Pleier å bli action da...
Skal jeg ta med til noen når jeg først er på beina?
ja takk
Prett, Tom...
Quote from: hallghel on January 14, 2012, 16:39:18
Quote from: ollan on January 14, 2012, 16:37:58
kjempesjanser
Speroni er en god keeper og har vært det lenge.
Nest best i ligaen faktisk etter West Ham Green
Quote from: ØBS on January 14, 2012, 16:42:04
Quote from: Tom S on January 14, 2012, 16:40:48
Quote from: ØBS on January 14, 2012, 16:40:08
Faen, altså...
Har satt ølet på verandaen. Best å flytte det til kjøleskapet så det blir noen turer. Pleier å bli action da...
Skal jeg ta med til noen når jeg først er på beina?
ja takk
Prett, Tom...
Prett :)
Quote from: ØBS on January 14, 2012, 16:40:08
Faen, altså...
Har satt ølet på verandaen. Best å flytte det til kjøleskapet så det blir noen turer. Pleier å bli action da...
Skal jeg ta med til noen når jeg først er på beina?
Glimrende tanke, men jeg må i så tilfelle utsette prettingen til i kveld, da en kjøretur venter rett etter kampslutt.
Quote from: hobberst on January 14, 2012, 16:32:48
Players OUT!!! Grayson stay!!!
De fleste er jo han som har hentet. Putt ansvaret der det hører hjemme.
Quote from: ØBS on January 14, 2012, 16:42:04
Quote from: Tom S on January 14, 2012, 16:40:48
Quote from: ØBS on January 14, 2012, 16:40:08
Faen, altså...
Har satt ølet på verandaen. Best å flytte det til kjøleskapet så det blir noen turer. Pleier å bli action da...
Skal jeg ta med til noen når jeg først er på beina?
ja takk
Prett, Tom...
Er med på den Prett'en
Quote from: hallghel on January 14, 2012, 16:43:13
Quote from: ØBS on January 14, 2012, 16:40:08
Faen, altså...
Har satt ølet på verandaen. Best å flytte det til kjøleskapet så det blir noen turer. Pleier å bli action da...
Skal jeg ta med til noen når jeg først er på beina?
Glimrende tanke, men jeg må i så tilfelle utsette prettingen til i kveld, da en kjøretur venter rett etter kampslutt.
Leknes Taxi??
Quote from: sveifors on January 14, 2012, 16:43:18
Quote from: hobberst on January 14, 2012, 16:32:48
Players OUT!!! Grayson stay!!!
De fleste er jo han som har hentet. Putt ansvaret der det hører hjemme.
spillerene blir ikke bedre om grayson forsvinner
Phu, trenge pause no...
Rødt på Scannell :D
Quote from: hobberst on January 14, 2012, 16:44:36
Quote from: sveifors on January 14, 2012, 16:43:18
Quote from: hobberst on January 14, 2012, 16:32:48
Players OUT!!! Grayson stay!!!
De fleste er jo han som har hentet. Putt ansvaret der det hører hjemme.
spillerene blir ikke bedre om grayson forsvinner
rimelig mange som blomstrer med ny manager...
Quote from: ollan on January 14, 2012, 16:44:07
Quote from: hallghel on January 14, 2012, 16:43:13
Quote from: ØBS on January 14, 2012, 16:40:08
Faen, altså...
Har satt ølet på verandaen. Best å flytte det til kjøleskapet så det blir noen turer. Pleier å bli action da...
Skal jeg ta med til noen når jeg først er på beina?
Glimrende tanke, men jeg må i så tilfelle utsette prettingen til i kveld, da en kjøretur venter rett etter kampslutt.
Leknes Taxi??
Glimrende ide, men jeg er en gnier! :D
Scanell er utvist
11 mot 10 resten,...
mot 10 stk igjen....reprise på Burnly :D
Vi er jo jævli gode mot 10...
Come On Leeds !!
La oss inderlig håpe at det røde kortet er nok til å sette fyr på Leeds, så dette blir en seier...
Quote from: ollan on January 14, 2012, 16:44:07
Quote from: hallghel on January 14, 2012, 16:43:13
Quote from: ØBS on January 14, 2012, 16:40:08
Faen, altså...
Har satt ølet på verandaen. Best å flytte det til kjøleskapet så det blir noen turer. Pleier å bli action da...
Skal jeg ta med til noen når jeg først er på beina?
Glimrende tanke, men jeg må i så tilfelle utsette prettingen til i kveld, da en kjøretur venter rett etter kampslutt.
Leknes Taxi??
He-he...
Får meg til å tenke på den derre reklamen for Vossafår med "pirat-taxi på Voss"...
SCORE NÃ... DA FOR H......
...og sånn for sikkerhets skyld: Prett...
Igjen...
Nå tar vi de i andre omgang.
Kun 10 mann., så dette fikser vi.... ::)
CP nede i 10 mann, pleier det å hjelpe oss da :'(
hjelper det å spille mot 10 mann?
Quote from: hallghel on January 14, 2012, 16:45:47
Quote from: ollan on January 14, 2012, 16:44:07
Quote from: hallghel on January 14, 2012, 16:43:13
Quote from: ØBS on January 14, 2012, 16:40:08
Faen, altså...
Har satt ølet på verandaen. Best å flytte det til kjøleskapet så det blir noen turer. Pleier å bli action da...
Skal jeg ta med til noen når jeg først er på beina?
Glimrende tanke, men jeg må i så tilfelle utsette prettingen til i kveld, da en kjøretur venter rett etter kampslutt.
Leknes Taxi??
Glimrende ide, men jeg er en gnier! :D
å trodde du var taxien i kveld ;)
Quote from: leeds61 on January 14, 2012, 16:47:04
hjelper det å spille mot 10 mann?
I dag trur eg faen meg det hjelper! GOGOGO
Quote from: Tom S on January 14, 2012, 16:46:39
Vi er jo jævli gode mot 10...
Come On Leeds !!
NOT....
Grayson overlever nok en uke pga dommeren ?
Quote from: asLeeds on January 14, 2012, 16:46:11
11 mot 10 resten,...
Vi presser og gir bort ballen unødvendig, CP kontrer inn 2.-0.
Kan ikke for det men, jeg har sett det så altfor ofte med Graysons lag, Håper jeg tar grundig feil
Frykter at det ikke er noen fordel for oss. Nå kan CP med god samvittighet legge seg bakpå. Vi vil slite med å komme til muligheter, mens de kan kontre.
flynn
Quote from: leeds61 on January 14, 2012, 16:47:04
hjelper det å spille mot 10 mann?
Det har vel hendt.....en gang eller to.
Quote from: Vanderlunde on January 14, 2012, 16:46:43
La oss inderlig håpe at det røde kortet er nok til å sette fyr på Leeds, så dette blir en seier...
Seier? Først må vi fikse en utligning. Inn med Snoddy. Han kan åpne dette laget.
Quote from: leeds61 on January 14, 2012, 16:47:04
hjelper det å spille mot 10 mann?
Hvis de med 10 heter Leeds ::)
Pause
we all love leeds
Quote from: hallghel on January 14, 2012, 16:48:56
Quote from: leeds61 on January 14, 2012, 16:47:04
hjelper det å spille mot 10 mann?
Det har vel hendt.....en gang eller to.
Hendt, ja...
Men ikke hjulpet noe særlig...
M ha seier ikveld og nokre kamper framover!!
Tenker da på dobbel-turen i mars, greit å henge med i toppen på den tid..
Quote from: ØBS on January 14, 2012, 16:50:34
Quote from: hallghel on January 14, 2012, 16:48:56
Quote from: leeds61 on January 14, 2012, 16:47:04
hjelper det å spille mot 10 mann?
Det har vel hendt.....en gang eller to.
Hendt, ja...
Men ikke hjulpet noe særlig...
Sjelden. En gang eller to, som jeg sier.
Nå må Grayson ta de i nakken! Dette vinner vi!!
Match Stats
Crystal Palace Leeds United
6(4) Shots (on Goal) 9(5)
6 Fouls 3
1 Corner Kicks 3
1 Offsides 0
44% Time of Possession 56%
1 Yellow Cards 0
1 Red Cards 0
3 Saves 3
Lukter poeng idag....
Come On United
Fat mod venner! vi skal nok klare dette!
MOT
Prøver ny medisin: Rødvin.
Merker at optimismen er på veg tilbake. 1-2 tipset står. Clayton og McCormack. Hikk
Da tar jeg en pauseprett, og retter da samtidig et ønske til andre omgang. Kjør over dem og fiks dette.
Selv må jeg penprette siden jeg sikkert dukker opp på TV-skjermen under spellemannprisen i kveld. jobber i et plateselskap ( joda, det finnes fortsatt noen av oss) og vi er garantert pris da vi har alle nominerte i en klasse. Så fest blir det, og jeg møter flere Leedsfans der, så da hadde jo kvelden vært fullkommen med seier.
Barba - Penpretter
Come On Snoddy !!
Quote from: NEO on January 14, 2012, 16:49:44
Quote from: hobberst on January 14, 2012, 16:44:36
Quote from: sveifors on January 14, 2012, 16:43:18
Quote from: hobberst on January 14, 2012, 16:32:48
Players OUT!!! Grayson stay!!!
De fleste er jo han som har hentet. Putt ansvaret der det hører hjemme.
spillerene blir ikke bedre om grayson forsvinner
Uenig.
En manager med ideer, gameplan, taktiske ferdigheter,.... you name it, kan i høyeste grad få mer ut av spillere enn en manager uten.
Generally speaking, of course....
Vil heller ha gode spillere og en svak manager enn omvendt.
Dessverre er vårt kjære Leeds preget av en svak eier, svak manager og svake spillere, hvis målet er top flight. Men vi gir ikke opp - så ofte...
MOT
come on Leeds!! MOT!!
Håper og tror på en fin 2.omg og 3 viktige poeng. MOT ;D ;D
Starten av kampen va tragisk,men må sei at trua e blitt sterkere!
ikkje bare pga utvisning,men me blei betre utover kampen!
Så visst ØBS tar nok turer ut i kjøleskapet no,så går dette veien!!
MOT
"we gonne see you win,nanananananann
Med en mann i overtall, og "a cunning plan" av Grayson klarer vi vel dette?
Quote from: RoarG on January 14, 2012, 17:03:22
Med en mann i overtall, og "a cunning plan" av Grayson klarer vi vel dette?
Sammenligner du Grayson og Baldrick ???
Quote from: RoarG on January 14, 2012, 17:03:22
Med en mann i overtall, og "a cunning plan" av Grayson klarer vi vel dette?
Aah, har det endelig blitt ansatt en som kan få skikk på forsvarsorganiseringen? Baldrick?
3-4 spillere spillere har nettopp hatt influensa, og var helt ferdig mot Cardiff i uken.... en omgang med 10 mann ---- ATTACK ATTACK ATTACK
off; m.g.pedersen putta for B.b
Come On Leeds !!
Skal vi vinne, bør vi sette inn Snoddy for Brown og gå for 3 poeng , mener E Gray.
Jeg er enig, men hva gjør Grayson.
MOT!!!!!!!!!!!!!
Quote from: sveifors on January 14, 2012, 17:07:26
Skal vi vinne, bør vi sette inn Snoddy for Brown og gå for 3 poeng , mener E Gray.
Jeg er enig, men hva gjør Grayson.
Vil nok helst spare Snoddy, men setter inn om nødvendig
Fornøyd med ett poeng i dag... Kan vi være like heldige som mot Burnley?
auren
corner,den putte me ;)
Quote from: auren on January 14, 2012, 17:08:38
Fornøyd med ett poeng i dag... Kan vi være like heldige som mot Burnley?
auren
blir du mere fornøyd da?? ;)
Snoddy i oppvarming :)
Quote from: sveifors on January 14, 2012, 17:07:26
Skal vi vinne, bør vi sette inn Snoddy for Brown og gå for 3 poeng , mener E Gray.
Jeg er enig, men hva gjør Grayson.
nada tipper jeg...
Come On Leeds !!
MoT !!!
Quote from: Mr. Leeds on January 14, 2012, 17:10:19
Quote from: sveifors on January 14, 2012, 17:07:26
Skal vi vinne, bør vi sette inn Snoddy for Brown og gå for 3 poeng , mener E Gray.
Jeg er enig, men hva gjør Grayson.
nada tipper jeg...
Han venter til Miller og Snodin er blitt enige, og gir beskjed hva som skal gjøres
MOT
Uff, appendix kan være leie greier. Jeg kom aldri tilbake til toppnivået etter den operasjonen........
Håper Snoddy takler det bedre!
Tipper vi får høre
"Speroni saves" mange ganger i 2 omgang. God keeper.
Quote from: sveifors on January 14, 2012, 17:11:30
Quote from: Mr. Leeds on January 14, 2012, 17:10:19
Quote from: sveifors on January 14, 2012, 17:07:26
Skal vi vinne, bør vi sette inn Snoddy for Brown og gå for 3 poeng , mener E Gray.
Jeg er enig, men hva gjør Grayson.
nada tipper jeg...
Han venter til Miller og Snodin er blitt enige, og gir beskjed hva som skal gjøres
;D
Google translate funker ikke på Eddie Gray :)
KOM IGJEN LEEDS!!!
Vi scorer to kjappe helt på tampen av kampen. Sann mine ord!
Come On Snoddy !!!!
White ut for Snoddy. Merkelig!
Kom igjen LEEDS!!
Snoddy inn , White ut?
What? skade?
Quote from: asLeeds on January 14, 2012, 17:17:08
Kom igjen LEEDS!!
Snoddy inn , White ut?
Grayson har vel sine grunner.
White
3-5-2 ???
Øbs, har du vært i kjøleskape????
Quote from: Sander on January 14, 2012, 17:16:57
White ut for Snoddy. Merkelig!
Tar ut den eneste som har fart i beina i forsvaret.
Come On Leeds !!
JAAAAAAAAA! SNODDY!!!
snoddy
JJJJJJJJJJJJJJaq
jaaaaaaaa
1-1!!! SNODDYY!!!
SNODDY ;D
LEGENDE!!!!!
Snnnnoooooodddddyyyyyy !!!!
SNNNNOOOOOOOOOOOODDDDDDDDDDY ;D
Snoddyyyyyyy is BACKKKKKKKKKKK
Yes
YES
SNODDY
JAAAAAAAAAAAAAAAAA
Jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaada
love him snooooooooody
Ã... SÃ... DEIIIIIIIIIIIIIIIIILIGGGGGGGGG.
Come On Leeds !!! Denne klarer vi !!
endelig...mål er mål :-)
SNODDY!! ;D
Bra bytte??? JAAAAAA
Nå ble det
STILLE I FJØSET ååå STILLE I FJØSEEEET,STILLE I FJØSEEEET.............
Come On Leeds !!
Snoddy
;D ;D ;D
Like gode med og uten blindtarmen
Come On Leeds !!
JADA
MOT
Glade gutter, alltid god følelse etter og ha lest disse målkommentarene..
Flesker til selv med Jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeez
f**kING GREAT
Herlig!!! Men skremmende at vi er så avhengig av en enkelspiller.
Quote from: sveifors on January 14, 2012, 17:26:20
Snoddy
;D ;D ;D
Like gode med og uten blindtarmen
;D
Quote from: sveifors on January 14, 2012, 17:26:20
Snoddy
;D ;D ;D
Like gode med og uten blindtarmen
;D
Faen...
Bare en liten tur i kjøleskapet, og så DETTE???
1 man team!!!!
Come On Leeds !!
Jaaa snoody, blindtarmen hvem trenger det !
Quote from: Håkon on January 14, 2012, 17:28:57
Jaaa snoody, blindtarmen hvem trenger det !
I hvert ikke Good old Rob
Quote from: hobberst on January 14, 2012, 17:27:23
Herlig!!! Men skremmende at vi er så avhengig av en enkelspiller.
Enig.
Quote from: Håkon on January 14, 2012, 17:28:57
Jaaa snoody, blindtarmen hvem trenger det !
bør jo være 0.10 km/t raskere nå
Come On Leeds !!
Quote from: Håkon on January 14, 2012, 17:28:57
Jaaa snoody, blindtarmen hvem trenger det !
kan resten komme ut av
blindgaten nå så...
Quote from: ØBS on January 14, 2012, 17:28:22
Faen...
Bare en liten tur i kjøleskapet, og så DETTE???
Regner med du kjører 0,33 og har snart behov for neste?
PRETT GUTTER
Quote from: flynn on January 14, 2012, 17:04:34
Quote from: RoarG on January 14, 2012, 17:03:22
Med en mann i overtall, og "a cunning plan" av Grayson klarer vi vel dette?
Sammenligner du Grayson og Baldrick ???
He-he...
Bedre det enn Percy mener nå jeg...
Quote from: hobberst on January 14, 2012, 17:27:23
Herlig!!! Men skremmende at vi er så avhengig av en enkelspiller.
er jo ikke det....
Zaha kommer inn.
Freeman satser på kontring og vi har tatt av den eneste som matcher ham på fart
Jeg siger det altså på dansk.
SKÃ...L for Snoddy ;)
her prettes det for harde livet :o :o :o :o :o
Come On Leeds !!
Quote from: asLeeds on January 14, 2012, 17:32:08
Quote from: ØBS on January 14, 2012, 17:28:22
Faen...
Bare en liten tur i kjøleskapet, og så DETTE???
Regner med du kjører 0,33 og har snart behov for neste?
PRETT GUTTER
Right back at ya, Asle...
Gleder meg til dobbelkampen i mars og se alle sammen...
Quote from: asLeeds on January 14, 2012, 17:32:08
Quote from: ØBS on January 14, 2012, 17:28:22
Faen...
Bare en liten tur i kjøleskapet, og så DETTE???
Regner med du kjører 0,33 og har snart behov for neste?
PRETT GUTTER
Kan ikke noen importere noe 0,2 litere til mannen?
LEEDS come on!!
Come On Snoddy !
KOM IGJEN LEEDS!!!
Inn med Forssell nå.
Quote from: 4ever arcticwhite on January 14, 2012, 17:35:09
Quote from: asLeeds on January 14, 2012, 17:32:08
Quote from: ØBS on January 14, 2012, 17:28:22
Faen...
Bare en liten tur i kjøleskapet, og så DETTE???
Regner med du kjører 0,33 og har snart behov for neste?
PRETT GUTTER
Kan ikke noen importere noe 0,2 litere til mannen?
Herregud, har du tenkt å slite meg ut?
Må ha grunntrening til sånt...
Quote from: 4ever arcticwhite on January 14, 2012, 17:35:09
Quote from: asLeeds on January 14, 2012, 17:32:08
Quote from: ØBS on January 14, 2012, 17:28:22
Faen...
Bare en liten tur i kjøleskapet, og så DETTE???
Regner med du kjører 0,33 og har snart behov for neste?
PRETT GUTTER
Kan ikke noen importere noe 0,2 litere til mannen?
eller be mannen drikke hurtigere ;D
Quote from: 4ever arcticwhite on January 14, 2012, 17:35:09
Quote from: asLeeds on January 14, 2012, 17:32:08
Quote from: ØBS on January 14, 2012, 17:28:22
Faen...
Bare en liten tur i kjøleskapet, og så DETTE???
Regner med du kjører 0,33 og har snart behov for neste?
PRETT GUTTER
Kan ikke noen importere noe 0,2 litere til mannen?
Er redd det kunne blitt litt av en målorgie ev det. ;D
Ut med McCormack og inn med Forssell.
Quote from: hobberst on January 14, 2012, 17:37:20
Ut med McCormack og inn med Forssell.
Ut med Becchio....
Quote from: chief on January 14, 2012, 17:37:08
Quote from: 4ever arcticwhite on January 14, 2012, 17:35:09
Quote from: asLeeds on January 14, 2012, 17:32:08
Quote from: ØBS on January 14, 2012, 17:28:22
Faen...
Bare en liten tur i kjøleskapet, og så DETTE???
Regner med du kjører 0,33 og har snart behov for neste?
PRETT GUTTER
Kan ikke noen importere noe 0,2 litere til mannen?
Er redd det kunne blitt litt av en målorgie ev det. ;D
;D
Nå er det tid for å gire opp et hakk, score et mål til og dra hjem til Leeds med 3 poeng!
Come On Leeds !!
Dommern på vårt lag i dag?
En liten tur ut, og i mellomtiden har Snodgrass scoret. :)
Krysser fingrene for enda et mål....
Forsell inn. Becchio ut.
Quote from: mac_gyver on January 14, 2012, 17:38:11
Quote from: hobberst on January 14, 2012, 17:37:20
Ut med McCormack og inn med Forssell.
Ut med Becchio....
Enig han er ikke med alikevel, Har ikke hørt navnet hans nevnt en gang idag. MCormack er potensiell matchwinner
Quote from: rober on January 14, 2012, 17:40:16
En liten tur ut, og i mellomtiden har Snodgrass scoret. :)
Krysser fingrene for enda et mål....
Kom deg ut igjen ! :)
Quote from: rober on January 14, 2012, 17:40:16
En liten tur ut, og i mellomtiden har Snodgrass scoret. :)
Krysser fingrene for enda et mål....
Kanskje det hjelper at du tar en liten tur til ;)
Svarte... tid igjen?
Come On Leeds !!
10 - 12 min igjen å klare dette på.
Quote from: job on January 14, 2012, 17:41:27
Quote from: rober on January 14, 2012, 17:40:16
En liten tur ut, og i mellomtiden har Snodgrass scoret. :)
Krysser fingrene for enda et mål....
Kom deg ut igjen ! :)
...og tilbake...
Igjen og igjen...
Stå på gutter ;D ;D
Come on Leeds, ve so snill!!
Match Stats
Crystal Palace Leeds United
6(4) Shots (on Goal) 14(8)
10 Fouls 5
1 Corner Kicks 4
2 Offsides 0
41% Time of Possession 59%
1 Yellow Cards 0
1 Red Cards 0
4 Saves 3
Kjør på nå!!! Tid for et mål til!
Denne vinne me!!!
MOT
cooooooome ooooooon
Millwall går på en lei en hjemme ser jeg. 0-4 nå...
Herlig...
Grayson time!!
Come On Snoddy !!
Quote from: ØBS on January 14, 2012, 17:45:47
Millwall går på en lei en hjemme ser jeg. 0-4 nå...
Herlig...
Birmingham går over oss om ikke vi vinner og/eller med seier i sin ekstra kamp.. Så veldig herlig er det vel ikke? ;)
Quote from: job on January 14, 2012, 17:41:27
Quote from: rober on January 14, 2012, 17:40:16
En liten tur ut, og i mellomtiden har Snodgrass scoret. :)
Krysser fingrene for enda et mål....
Kom deg ut igjen ! :)
Svar på denne, så er du oppe i 3-sifra antall innlegg, Job...
Gratulerer...
Quote from: job on January 14, 2012, 17:41:27
Quote from: rober on January 14, 2012, 17:40:16
En liten tur ut, og i mellomtiden har Snodgrass scoret. :)
Krysser fingrene for enda et mål....
Kom deg ut igjen ! :)
Maten putrer på komfyren, så må nok holde meg inne så ikke maten svir seg... :)
Quote from: ØBS on January 14, 2012, 17:45:47
Millwall går på en lei en hjemme ser jeg. 0-4 nå...
Herlig...
0-5
Kom igjen nå !!
saved by makaroni shit
jævla speroni. står i veien hele tida. idiot.
Quote from: Sander on January 14, 2012, 17:46:35
Quote from: ØBS on January 14, 2012, 17:45:47
Millwall går på en lei en hjemme ser jeg. 0-4 nå...
Herlig...
Birmingham går over oss om ikke vi vinner og/eller med seier i sin ekstra kamp.. Så veldig herlig er det vel ikke? ;)
Joda, jeg er med på den.
Men jeg kan ikke FORDRA Millwall.
0-5 nå forresten...
Quote from: ØBS on January 14, 2012, 17:47:09
Quote from: job on January 14, 2012, 17:41:27
Quote from: rober on January 14, 2012, 17:40:16
En liten tur ut, og i mellomtiden har Snodgrass scoret. :)
Krysser fingrene for enda et mål....
Kom deg ut igjen ! :)
Svar på denne, så er du oppe i 3-sifra antall innlegg, Job...
Javisst !! :)
Gratulerer...
Quote from: ØBS on January 14, 2012, 17:48:42
Quote from: Sander on January 14, 2012, 17:46:35
Quote from: ØBS on January 14, 2012, 17:45:47
Millwall går på en lei en hjemme ser jeg. 0-4 nå...
Herlig...
Birmingham går over oss om ikke vi vinner og/eller med seier i sin ekstra kamp.. Så veldig herlig er det vel ikke? ;)
Joda, jeg er med på den.
Men jeg kan ikke FORDRA Millwall.
0-5 nå forresten...
Enig der :)
ebber ut uten noen særlig sjanser.
dette er ikke godt nokk :'( :'( :'( :'( :'(
Quote from: ØBS on January 14, 2012, 17:47:09
Quote from: job on January 14, 2012, 17:41:27
Quote from: rober on January 14, 2012, 17:40:16
En liten tur ut, og i mellomtiden har Snodgrass scoret. :)
Krysser fingrene for enda et mål....
Kom deg ut igjen ! :)
Svar på denne, så er du oppe i 3-sifra antall innlegg, Job...
Gratulerer...
Eller kanskje 4 sifret ;)
Quote from: ØBS on January 14, 2012, 17:43:13
Quote from: job on January 14, 2012, 17:41:27
Quote from: rober on January 14, 2012, 17:40:16
En liten tur ut, og i mellomtiden har Snodgrass scoret. :)
Krysser fingrene for enda et mål....
Kom deg ut igjen ! :)
...og tilbake...
Igjen og igjen...
Tror jeg må få meg en svingdør..... ;)
Mye tillegg, eller??
4 min
Quote from: job on January 14, 2012, 17:50:13
Quote from: ØBS on January 14, 2012, 17:47:09
Quote from: job on January 14, 2012, 17:41:27
Quote from: rober on January 14, 2012, 17:40:16
En liten tur ut, og i mellomtiden har Snodgrass scoret. :)
Krysser fingrene for enda et mål....
Kom deg ut igjen ! :)
Svar på denne, så er du oppe i 3-sifra antall innlegg, Job...
Gratulerer...
Eller kanskje 4 sifret ;)
Var jo det jeg mente...
Etter meget pretting ser jeg nok flere sifre enn det jeg burde. Hadde plutselig dobbelt så mange øl i kjøleskapet også...
Nørgaard, hvor var du da jeg spilte i Køben i forrige uke?
Gi oss en siste lille sjanse.. Come on Leeds!
Slutt.
...uff
Time to go, Larry.
we all love leeds
Ikke godt nok!
mye huff og puff fra Leeds. Kan ikke ha graflaks hver gang.
Elendig fra Leeds.
Grayson out
Takk for i dag alle sammen MOT
1 - 1 Slutt
Irriterende at vi ikke greier å avgjøre dette til vår fordel, når det er 10 mot 11....
1p borte mor Crystal Palace er vel greit nok.
BHUUUUUUUUBHUUUUUUUBHUUUUUU
Skandale at vi ikke klarer å vinne slike kamper der vi i over 50 min er en mer.
Grayson out!!
MOT
Quote from: samadhi on January 14, 2012, 17:56:52
1p borte mor Crystal Palace er vel greit nok.
ikke med 1 mann mer på banen
Quote from: samadhi on January 14, 2012, 17:56:52
1p borte mor Crystal Palace er vel greit nok.
Enig.
Quote from: Tom S on January 14, 2012, 17:56:17
Time to go, Larry.
we all love leeds
Hva faen?
Vi har et middels championship lag pga "lack of investment", klarer ikke å tenke på noen annen manager som kan ha gjort det noe bedre..
Gi Grayson penger til 2 kjøp til, om han ikke klarer å presterer bedre da kan han få sparken
superbytte av SG reddet ett poeng, SG...IN!!!!, alle som mener noe annet....OUT!
1 poeng er for lidt idag, men bedre end 0 ???
Synes vi skal si oss fornøyde med ett poeng borte mot et lag som har vist bra form i det siste. Og å spille mot 10 mann har vel historien vist at vi er elendige til, så å vinne 1-0 mot 10 mann er for Leeds sin del bra! :-)
MOT!
auren
Quote from: B-m on January 14, 2012, 17:58:46
Quote from: Tom S on January 14, 2012, 17:56:17
Time to go, Larry.
we all love leeds
Hva faen?
Vi har et middels championship lag pga "lack of investment", klarer ikke å tenke på noen annen manager som kan ha gjort det noe bedre..
Gi Grayson penger til 2 kjøp til, om han ikke klarer å presterer bedre da kan han få sparken
Larry har hentet 50 spillere, det er hans lag som springer ut på bana til kvar kamp.
Her er det ikkje snakk om ein spiller eller to - det mangler passion og attitude, og det er det Larry som skal mane fram.
Quote from: samadhi on January 14, 2012, 17:56:52
1p borte mor Crystal Palace er vel greit nok.
Forbedring fra forrige sesong. 11. plass nå. 2 poeng opp til 6. plassen, 3 poeng opp til 5. plassen. Blir det ingen forbedring, hvor vi kan få oss en skikkelig seiersrekke, kan vi glemme direkte opprykk. PO er selvsagt fullt mulig å nå. Ã...kke som, dette laget må forsterkes betraktelig skal målet nås.
Quote from: Tom S on January 14, 2012, 18:01:00
Quote from: B-m on January 14, 2012, 17:58:46
Quote from: Tom S on January 14, 2012, 17:56:17
Time to go, Larry.
we all love leeds
Hva faen?
Vi har et middels championship lag pga "lack of investment", klarer ikke å tenke på noen annen manager som kan ha gjort det noe bedre..
Gi Grayson penger til 2 kjøp til, om han ikke klarer å presterer bedre da kan han få sparken
Larry har hentet 50 spillere, det er hans lag som springer ut på bana til kvar kamp.
Her er det ikkje snakk om ein spiller eller to - det mangler passion og attitude, og det er det Larry som skal mane fram.
Mangler en skikkelig sjef som kan gå utpå banen å piske de som ikke gjør jobben
Quote from: Ød on January 14, 2012, 17:58:53
superbytte av SG reddet ett poeng, SG...IN!!!!, alle som mener noe annet....OUT!
øhhhh,vet ikke hvor mye du følger med,men SG har hentet 50 spillere på 3 år. På tide å få laget til å prestere over tid....slik alle "ledere" må.
Quote from: Ød on January 14, 2012, 17:58:53
superbytte av SG reddet ett poeng, SG...IN!!!!, alle som mener noe annet....OUT!
Heilt einig! Sjekk statistikken, folkens, burde vunne kampen og var best! U borte e ajour md opprykkskjemaet.. In Grayson We Trust! MOT
Quote from: Sander on January 14, 2012, 18:02:46
Quote from: Tom S on January 14, 2012, 18:01:00
Quote from: B-m on January 14, 2012, 17:58:46
Quote from: Tom S on January 14, 2012, 17:56:17
Time to go, Larry.
we all love leeds
Hva faen?
Vi har et middels championship lag pga "lack of investment", klarer ikke å tenke på noen annen manager som kan ha gjort det noe bedre..
Gi Grayson penger til 2 kjøp til, om han ikke klarer å presterer bedre da kan han få sparken
Larry har hentet 50 spillere, det er hans lag som springer ut på bana til kvar kamp.
Her er det ikkje snakk om ein spiller eller to - det mangler passion og attitude, og det er det Larry som skal mane fram.
Mangler en skikkelig sjef som kan gå utpå banen å piske de som ikke gjør jobben
...og så er det vel et kontinuerlig spørsmål om han disponerer laget riktig, kontroversielle bytter, tidspunktene de kommer på etc.
Dukker stadig opp her på forumet...
Quote from: Bredinho on January 14, 2012, 18:05:09
Quote from: Ød on January 14, 2012, 17:58:53
superbytte av SG reddet ett poeng, SG...IN!!!!, alle som mener noe annet....OUT!
Heilt einig! Sjekk statistikken, folkens, burde vunne kampen og var best! U borte e ajour md opprykkskjemaet.. In Grayson We Trust! MOT
B heime mot b'pool, reading og barnsley er ikkje ajour...
Skjerven melder fra Selhurst at vi "tapte to poeng, desverre..."
Må være noe i det...
1 p mot en av play-off kandidatene på bortebane, med Howson ute, Becchio helt ute av form og Snodgrass kun med 30 min synes jeg er ok.
Hvem tror dere vi får som manager hvis vi sparken SG? Kjøper Bates O'Neill ut av kontrakten med Sunderland. Nei, det blir samme nivå som de spillerne vi kjøper for tiden og da er vi avhengig av griseflaks hvis vi skal klare å finne gullegget.
SG får nok ut sesongen. Rykker vi ikke opp så får han sparken. Og det vil skje hvis Bates ikke legger penger i potten nå i Januar. Det er ikke SG som er problemet!!
Quote from: Bredinho on January 14, 2012, 18:05:09
Quote from: Ød on January 14, 2012, 17:58:53
superbytte av SG reddet ett poeng, SG...IN!!!!, alle som mener noe annet....OUT!
Heilt einig! Sjekk statistikken, folkens, burde vunne kampen og var best! U borte e ajour md opprykkskjemaet.. In Grayson We Trust! MOT
Eg tror eg ler meg i hjel!!!!!
Quote from: ooh aah on January 14, 2012, 18:08:21
1 p mot en av play-off kandidatene på bortebane, med Howson ute, Becchio helt ute av form og Snodgrass kun med 30 min synes jeg er ok.
Hvem tror dere vi får som manager hvis vi sparken SG? Kjøper Bates O'Neill ut av kontrakten med Sunderland. Nei, det blir samme nivå som de spillerne vi kjøper for tiden og da er vi avhengig av griseflaks hvis vi skal klare å finne gullegget.
SG får nok ut sesongen. Rykker vi ikke opp så får han sparken. Og det vil skje hvis Bates ikke legger penger i potten nå i Januar. Det er ikke SG som er problemet!!
Personlig tror jeg ikke han er løsningen heller, dessverre...
Quote from: ØBS on January 14, 2012, 18:06:27
Quote from: Sander on January 14, 2012, 18:02:46
Quote from: Tom S on January 14, 2012, 18:01:00
Quote from: B-m on January 14, 2012, 17:58:46
Quote from: Tom S on January 14, 2012, 17:56:17
Time to go, Larry.
we all love leeds
Hva faen?
Vi har et middels championship lag pga "lack of investment", klarer ikke å tenke på noen annen manager som kan ha gjort det noe bedre..
Gi Grayson penger til 2 kjøp til, om han ikke klarer å presterer bedre da kan han få sparken
Larry har hentet 50 spillere, det er hans lag som springer ut på bana til kvar kamp.
Her er det ikkje snakk om ein spiller eller to - det mangler passion og attitude, og det er det Larry som skal mane fram.
Mangler en skikkelig sjef som kan gå utpå banen å piske de som ikke gjør jobben
...og så er det vel et kontinuerlig spørsmål om han disponerer laget riktig, kontroversielle bytter, tidspunktene de kommer på etc.
Dukker stadig opp her på forumet...
Virker som han ikke greier å sette laget. Løsning: kjøp ny spiller. Eh, funka ikke han heller? Løsning: kjøp ny spiller, Eh, funka ikke han heller? Lø....etc.
Quote from: jackbauer68 on January 14, 2012, 18:10:51
Quote from: Bredinho on January 14, 2012, 18:05:09
Quote from: Ød on January 14, 2012, 17:58:53
superbytte av SG reddet ett poeng, SG...IN!!!!, alle som mener noe annet....OUT!
Heilt einig! Sjekk statistikken, folkens, burde vunne kampen og var best! U borte e ajour md opprykkskjemaet.. In Grayson We Trust! MOT
Eg tror eg ler meg i hjel!!!!!
Legg av Bengt...
Ã... le deg i hjel løser intet, dessuten har vi en avtale om en omtalt øl i Mars på Scarbrough. Sitter aleine da, om du har stryki med av latter...
Vi må ikke glemme at der var 2 lag på banen som begge vilde vinde kampen :D
Søppel.
Quote from: RoarG on January 14, 2012, 18:13:00
Quote from: ØBS on January 14, 2012, 18:06:27
Quote from: Sander on January 14, 2012, 18:02:46
Quote from: Tom S on January 14, 2012, 18:01:00
Quote from: B-m on January 14, 2012, 17:58:46
Quote from: Tom S on January 14, 2012, 17:56:17
Time to go, Larry.
we all love leeds
Hva faen?
Vi har et middels championship lag pga "lack of investment", klarer ikke å tenke på noen annen manager som kan ha gjort det noe bedre..
Gi Grayson penger til 2 kjøp til, om han ikke klarer å presterer bedre da kan han få sparken
Larry har hentet 50 spillere, det er hans lag som springer ut på bana til kvar kamp.
Her er det ikkje snakk om ein spiller eller to - det mangler passion og attitude, og det er det Larry som skal mane fram.
Mangler en skikkelig sjef som kan gå utpå banen å piske de som ikke gjør jobben
...og så er det vel et kontinuerlig spørsmål om han disponerer laget riktig, kontroversielle bytter, tidspunktene de kommer på etc.
Dukker stadig opp her på forumet...
Virker som han ikke greier å sette laget. Løsning: kjøp ny spiller. Eh, funka ikke han heller? Løsning: kjøp ny spiller, Eh, funka ikke han heller? Lø....etc.
Ja, ikke sant...
Sitter litt med den følelsen jeg og...
Quote from: ooh aah on January 14, 2012, 18:08:21
1 p mot en av play-off kandidatene på bortebane, med Howson ute, Becchio helt ute av form og Snodgrass kun med 30 min synes jeg er ok.
Hvem tror dere vi får som manager hvis vi sparken SG? Kjøper Bates O'Neill ut av kontrakten med Sunderland. Nei, det blir samme nivå som de spillerne vi kjøper for tiden og da er vi avhengig av griseflaks hvis vi skal klare å finne gullegget.
SG får nok ut sesongen. Rykker vi ikke opp så får han sparken. Og det vil skje hvis Bates ikke legger penger i potten nå i Januar. Det er ikke SG som er problemet!!
Enig i at Ken er problemet, men han stikker ikkje med det første, dessverre.
Likevel meiner eg at Larry ikkje klarer å få det beste ut av laget, samt at det kan stillast spørsmål med korleis han disponerer dei økonomiske midlene han har tilgjengelig.
Quote from: ooh aah on January 14, 2012, 18:08:21
1 p mot en av play-off kandidatene på bortebane, med Howson ute, Becchio helt ute av form og Snodgrass kun med 30 min synes jeg er ok.
Hvem tror dere vi får som manager hvis vi sparken SG? Kjøper Bates O'Neill ut av kontrakten med Sunderland. Nei, det blir samme nivå som de spillerne vi kjøper for tiden og da er vi avhengig av griseflaks hvis vi skal klare å finne gullegget.
SG får nok ut sesongen. Rykker vi ikke opp så får han sparken. Og det vil skje hvis Bates ikke legger penger i potten nå i Januar. Det er ikke SG som er problemet!!
ENIG!
Quote from: jackbauer68 on January 14, 2012, 18:10:51
Quote from: Bredinho on January 14, 2012, 18:05:09
Quote from: Ød on January 14, 2012, 17:58:53
superbytte av SG reddet ett poeng, SG...IN!!!!, alle som mener noe annet....OUT!
Heilt einig! Sjekk statistikken, folkens, burde vunne kampen og var best! U borte e ajour md opprykkskjemaet.. In Grayson We Trust! MOT
Eg tror eg ler meg i hjel!!!!!
What a comeback.. Kom med noko konstruktivt. Kven skal ta over, meiner du? Svennis?
Ikke fornøyd med dette når vi eier ball, bane og tribunen og 50 min med 10 mann imot, forferdelig at vi stadig bare hører shot, wide, makaroni uten at vi klarer å lure ballen i mål og sikre 3 p.
Her vant CP 1 poeng mens Leeds tapte 2 ......skal vi opp så skal/må slike kamper vinnes og de må ville vinnes av spillerne samtidig selvfølgelig...
Vis SG har mistet garderoben så er det rart at bobla ikke har sprukket og dette ikke kommet ut til media allerede så jeg tviler dette er problemet, jeg tror det heller i den retningen at spillere ikke er av den kvalitet som skal til for å avgjøre og vinne slike kamper uten å ha mye flaks.
statistikken sier at dette skulle vært grei skuring for Leeds.
Match Stats
Crystal Palace Leeds United
6(4) Shots (on Goal) 17(9)
13 Fouls 5
1 Corner Kicks 6
2 Offsides 0
43% Time of Possession 57%
1 Yellow Cards 0
1 Red Cards 0
5 Saves 3
Hvilke økonomiske midler er det SG har brukt så dårlig? Bare salget av Delph dekker vel mer enn det han tilsammen har kjøpt for. Det er jo lån og Bosman alt sammen nesten og da vil jo treffraten bli deretter. Jeg er ikke fan av alle avgjørelsene som SG gjør, bl.a. behandlingen av Somma i fjor, bruken av Kisnorbo i år mm, men det er etter min mening bra å fortsatt være med i kampen om Play-Off med det laget som vi startet sesongen med.
Lees, White og Clayton har alle blomstret i år, noe som er en treners fortjeneste. Han har sluppet til ungdommene i forsvaret, noe som vi alle ønsker. I tillegg har vi spilt glitrende offensiv fotball i begynnelsen av sesongen, når vi hadde bevegelige spisser og Howson/Clayton i form.
Får vi inn Delph + en murbrekker på midtbanen og Howson tilbake så har vi en solid sentral midtbane. Vinger har vi nå med Townsend inn. Vi spiller inn ungdomsforsvaret vårt. Og så er det bare å vente på Somma.
Men det spørs om det finnes penger..
Inn med Warnock !
Grayson starter med Townsend på høyre for å få plass til Pugh. Pugh kunne heller spilt sentralt på bekostning av Brown.
Hvis ikke White var skadet så skulle han aldri vært tatt av...
Becchio har fått nok sjanser, setter pris på at Grayson har vært tålmodig med han, men nå er det nok. Finnen og Ross på topp heretter. Da er vi i hvertfall nødt til å holde ballen litt mer på bakken ....
---
I am here: http://maps.google.com/maps?ll=59.913327,10.962950
Quote from: hobberst on January 14, 2012, 17:56:27
Ikke godt nok!
Helt enig!
Dette er langt fra godt nok, men det er faen ikke Graysons skyld.
Bates out!
MOT!
Quote from: jackbauer68 on January 14, 2012, 18:10:51
Quote from: Bredinho on January 14, 2012, 18:05:09
Quote from: Ød on January 14, 2012, 17:58:53
superbytte av SG reddet ett poeng, SG...IN!!!!, alle som mener noe annet....OUT!
Heilt einig! Sjekk statistikken, folkens, burde vunne kampen og var best! U borte e ajour md opprykkskjemaet.. In Grayson We Trust! MOT
Eg tror eg ler meg i hjel!!!!!
Flott konstruktiv latter.. Noen griner og andre ler... Fortsetter vi å prestere dårlig så blir det vel flere flotte innlegg fra deg?
---
I am here: http://maps.google.com/maps?ll=59.913442,10.962914
Quote from: Per Arne on January 14, 2012, 18:34:29
Quote from: hobberst on January 14, 2012, 17:56:27
Ikke godt nok!
Helt enig!
Dette er langt fra godt nok, men det er faen ikke Graysons skyld.
Bates out!
MOT!
At ting og tang er planløst ute på banen, og kun bygd opp av tilfeldigheter er Grayson sin skyld....
---
I am here: http://maps.google.com/maps?ll=59.913331,10.962792
Quote from: ØBS on January 14, 2012, 18:16:13
Quote from: RoarG on January 14, 2012, 18:13:00
Quote from: ØBS on January 14, 2012, 18:06:27
Quote from: Sander on January 14, 2012, 18:02:46
Quote from: Tom S on January 14, 2012, 18:01:00
Quote from: B-m on January 14, 2012, 17:58:46
Quote from: Tom S on January 14, 2012, 17:56:17
Time to go, Larry.
we all love leeds
Hva faen?
Vi har et middels championship lag pga "lack of investment", klarer ikke å tenke på noen annen manager som kan ha gjort det noe bedre..
Gi Grayson penger til 2 kjøp til, om han ikke klarer å presterer bedre da kan han få sparken
Larry har hentet 50 spillere, det er hans lag som springer ut på bana til kvar kamp.
Her er det ikkje snakk om ein spiller eller to - det mangler passion og attitude, og det er det Larry som skal mane fram.
Mangler en skikkelig sjef som kan gå utpå banen å piske de som ikke gjør jobben
...og så er det vel et kontinuerlig spørsmål om han disponerer laget riktig, kontroversielle bytter, tidspunktene de kommer på etc.
Dukker stadig opp her på forumet...
Virker som han ikke greier å sette laget. Løsning: kjøp ny spiller. Eh, funka ikke han heller? Løsning: kjøp ny spiller, Eh, funka ikke han heller? Lø....etc.
Ja, ikke sant...
Sitter litt med den følelsen jeg og...
Kjøp? Lån heter det, den ene godfjotten etter den andre. Blir ikke noe bedre av sånt.
Quote from: ØBS on January 14, 2012, 18:14:51
Quote from: jackbauer68 on January 14, 2012, 18:10:51
Quote from: Bredinho on January 14, 2012, 18:05:09
Quote from: Ød on January 14, 2012, 17:58:53
superbytte av SG reddet ett poeng, SG...IN!!!!, alle som mener noe annet....OUT!
Heilt einig! Sjekk statistikken, folkens, burde vunne kampen og var best! U borte e ajour md opprykkskjemaet.. In Grayson We Trust! MOT
Eg tror eg ler meg i hjel!!!!!
Legg av Bengt...
Ã... le deg i hjel løser intet, dessuten har vi en avtale om en omtalt øl i Mars på Scarbrough. Sitter aleine da, om du har stryki med av latter...
Eg kommer, gleder meg til en øl med deg ;)
Hvem er manager då?
Begynner nå å bli tøft å hente inn topp 2, 11 poeng nå.......
Quote from: NEO on January 14, 2012, 18:00:51
Quote from: Ød on January 14, 2012, 17:58:53
superbytte av SG reddet ett poeng, SG...IN!!!!, alle som mener noe annet....OUT!
Det var da
voldsomt.....
Kan uansett dessverre ikke si meg tilfreds med 1 poeng med spill mot 10 mann i en hel omgang.
;)
Quote from: Ød on January 14, 2012, 19:13:20
Quote from: NEO on January 14, 2012, 18:00:51
Quote from: Ød on January 14, 2012, 17:58:53
superbytte av SG reddet ett poeng, SG...IN!!!!, alle som mener noe annet....OUT!
Det var da
voldsomt.....
Kan uansett dessverre ikke si meg tilfreds med 1 poeng med spill mot 10 mann i en hel omgang.
;)
+1
Rett og slett for dårlig, ny trener inn mens sesongen forsatt kan reddes
Quote from: auren on January 14, 2012, 17:59:48
Synes vi skal si oss fornøyde med ett poeng borte mot et lag som har vist bra form i det siste. Og å spille mot 10 mann har vel historien vist at vi er elendige til, så å vinne 1-0 mot 10 mann er for Leeds sin del bra! :-)
MOT!
auren
Historien under Grayson er vel kanskje slik, og det er vel en del av problemet med han og dagens lag... Historien (i alle fall den nyere historien) har også vist at vi ofte ligger under 1-0 innen ti minutter er spilt. Det er akkurat denne type historie vi må gjøre noe med, og jeg tror ikke Grayson er mannen som kan gjøre det!
Quote from: Per Arne on January 14, 2012, 18:34:29
Quote from: hobberst on January 14, 2012, 17:56:27
Ikke godt nok!
Helt enig!
Dette er langt fra godt nok, men det er faen ikke Graysons skyld.
Bates out!
MOT!
Enig. Spillerene er ikke gode nok. Og det er ikke mange managere som hadde klart å rykkt opp med dagens Leeds-stall.
Fullstendig uenig! Det er managerens hele og fulle ansvar. Det viktigste kjennetegent til en god manager er at han har evner som motivator og å få innprentet tro til egne ferdigheter og taktikk. En god motivator får ofte spillere til å prestere over evne og i mange tilfeller yte bedre enn talentet skulle tilsi. Se på Wilko da vi vant serien sist. Hva var hans forklaring i ettertid? Jo, Leeds hadde langt fra de beste spillerene, men vant fordi de jobbet hardere enn alle andre, var innstilt på å måtte jobbe hardere og ikke minst var mer positive enn alle andre. Vil også trekke fram en annen gammel ringrev, George Graham. Da han tok over hadde vi også som mange nå sier for "dårlige spillere", hvis jeg ikke husker feil besto vel forsvaret av spillere som Beesley, Wetherall, Halle, Pemberton etc......ikke akkurat smaken av kalkun. En uke gikk, resultat : potte tett med samme spillere! Vi scora heller ikke mange mål det første året under GG, men det kom seg jammen etterhvert. Etter min mening er Grayson dessverre blottet for alle disse egenskapene og da holder han ganske enkelt ikke mål! Nå er Warnock ledig på markedet, han kan opprykk! kjennetegn: gode motivasjonsevner, stjerneformet arr på høyre håndbak, lam ringfinger på høyre hånd, kort lunte, nervøs, innesluttet, svak for kvinner, brennevin og hasard og sist men ikke minst; en vinnertype! Amen
Mer enn 4000 Leeds supportere dro skuffet fra Selhurst Park idag. Vi startet usikkert og Palace kunne ledet 2-0 etter det første kvarteret. Etter utvisningen kom vi mere med, uten å skape mange klare sjanser. Det ble veldig tannløst fra midtbane til angrep, og våre innlegg fra kantene ble for upresise, spesielt fra høyre siden. Vi må bare innse at våre spisser ikke kan vinne hodedueller mot et forsvar ala Palace, likevel pumpet vi høye baller inn. Tror Becchio og McCormack tapte 50 hodedueller...Becchio er veldig ute av form, og bør få en pause... Dessverre har vi ingen bedre på benken. Synes kampen bekreftet at vi er et midt på tabellen lag og nærmere bunnen enn opprykkskandidat.
Nydelig dag for fotball i London, synd vi ikke tok sjansen og hentet 3 poeng. Når vi ikke kan vinne kamper som dette, kan vi bare glemme opprykksdrømmen denne sesongen!
MOT og forberedt på 5 år i ørkenen!
Quote from: MacMurder on January 14, 2012, 21:57:12
Fullstendig uenig! Det er managerens hele og fulle ansvar. Det viktigste kjennetegent til en god manager er at han har evner som motivator og å få innprentet tro til egne ferdigheter og taktikk. En god motivator får ofte spillere til å prestere over evne og i mange tilfeller yte bedre enn talentet skulle tilsi. Se på Wilko da vi vant serien sist. Hva var hans forklaring i ettertid? Jo, Leeds hadde langt fra de beste spillerene, men vant fordi de jobbet hardere enn alle andre, var innstilt på å måtte jobbe hardere og ikke minst var mer positive enn alle andre. Vil også trekke fram en annen gammel ringrev, George Graham. Da han tok over hadde vi også som mange nå sier for "dårlige spillere", hvis jeg ikke husker feil besto vel forsvaret av spillere som Beesley, Wetherall, Halle, Pemberton etc......ikke akkurat smaken av kalkun. En uke gikk, resultat : potte tett med samme spillere! Vi scora heller ikke mange mål det første året under GG, men det kom seg jammen etterhvert. Etter min mening er Grayson dessverre blottet for alle disse egenskapene og da holder han ganske enkelt ikke mål! Nå er Warnock ledig på markedet, kjennetegn: gode motivasjonsevner, stjerneformet arr på høyre håndbak, lam ringfinger på høyre hånd, kort lunte, nervøs, innesluttet, svak for kvinner, brennevin og hasard og sist men ikke minst; en vinnertype! Amen
Også kan man legge til fått sparken i x-antall klubber, krangler med alt og alle og er generelt ufyselig.
Du har helt rett, dette er virkelig rette mannen for Leeds.
Ja, enten må Bates ansette en mann som kan jobben sin. Eller så kan vi beholde den store O'store Grayson med kumpaner og glede oss over heftige oppgjør mot Maccelsfield, Aldershot og Rochdale de neste 10 sesongene.
Warnock er den manageren i England som kan vise til flest opprykk, hele 7 ganger!
Quote from: MacMurder on January 14, 2012, 18:32:01
Inn med Warnock !
Dersom det skal byttes manager, er jeg enig med deg, og håper på han. Da er det nok ikke mange spilllere som slipper seg ned 10-20% under kampene. Men det spørs vel bare om Bates ønsker en så fritttalende og sterk personlighet til å lede skuta.
Det viktigste er hvertfall at Larry tar trenerteamet med seg dersom han forsvinner.
Jaja, syns likevel ikke gutta våre virker helt i form - 1-1 mot CP borte høres kanskje ok ut, vi spilte faktisk mot 10 mann en hel omgang og klarte ikke å utnytte det bedre. Selv om jeg bare hørte kampen på LUTV, virket det som om vi skapte mye - vi skulle bare hatt noen som kunne lage mål også. Samme hva det gjelder, så blir det fokusert på Simon Grayson. I denne tråden som heter Kamp mot Crystal Palace bør da vel folk kunne fokusere mer på kampen enn å i stor grad fokusere på Grayson......jeg ble oppgitt over kampen, men enda mer oppgitt blir jeg når Simon Grayson er hovedfokus i alle tråder her på forumet snart. Hva med å skrive litt om hva vi kunne gjort bedre i forhold til spillet uten å nevne Grayson, men å ta for oss spillerne.....
Naturlig og ta tak i ansvaret. Det er og blir Grayson som har ansvaret. Derfor naturlig at han må tåle støyten/fokuset.
Så her er det altså tilnærmet enighet om å la en mann, hvis personalia minner sterkt om en annen helt, M.Kane, til å ta over for SG??
Nja...1/5 sek??..I'm thinking NOT.
Det var da voldsomt til surmuling her i kveld dao!
Trur dere at Crystal Palace er eit skikkeleg drittlag som Leeds skal vinne mot kvar gang??
Viss dere trur da,so sjekk tabellen,dei er kun to poeng bak oss og er eit av dei laga som slipper inn minst maal i divisjonen.
Ok, me spiller mesteparten av kampen med elleve mot ti,men kor mange ganger ser me ikkje at laget med ti mann kan stikke av med baade eit og tre poeng??
Det har tom Leeds gjort denne sesongen!
Stikk fingeren i jorda og sjaa kor vi er hen,ja me er ein stor klubb,men med eit middelmaadigt lag.
Ja,me tapte to poeng og eg gjekk tilbake til bussen skuffa,men foer kampen ville eg ha sagt ja til eit poeng mot eit brukbart godt championshiplag.
Etter utvisningen hadde me stort sett god kontroll paa kampen,men problemet i oeyeblikket er avslutninger.Eg aner ikkje kva som har skjedd men i dei siste kampene har angrepsspillet gaatt fullsendig i staa.Men i dag syns eg McGormack var bra,mykje bedre enn i dei siste kampene.Forsell gjorde det bedre enn kva eg har sett han mens Becchio desverre er kun ein parantes av det han var i dei forrige sesonger.
Eit poeng paa borte er ikkje verst men skal vere enig i at det er slike kamper me boer ta tre poeng.
Men det er kun fremtida som vil vise om me kan heve oss.Og ein ting er sikkert,det trengs forsterkninger!
Men ikkje sjaa dere blinde paa denne kampen dao!!
Når vi får en mann utvist så klapper vi sammen....
Som Kjell sier, vi er et høyst middelmådig lag. Og hvem er skyld i det? Grayson? Come on. Han ville nok valgt spillere fra øverste hylle om han kunne velge fritt. Men det kan han ikke. Mannen får ut det optimale av de små ressursene Bates gir ham. Jævlig enkelt å skylde på treneren når ting ikke går vår vei.
Kutt ut naiviteten, rett skytset mot rett mann; Bates.
Quote from: Leedsfan on January 15, 2012, 01:27:35
Når vi får en mann utvist så klapper vi sammen....
Korleis kan du komme med ein slik uttalelse??
Korleis klappa me sammen i dag meiner du??
Quote from: Stephenjazz on January 14, 2012, 20:19:36
Rett og slett for dårlig, ny trener inn mens sesongen forsatt kan reddes
Jeg tror en ny
trener manager inn på dette tidspunktet kan ødelegge mer enn han redder. Derfor bør vi holde ut med Grayson til sesongslutt. Så får sluttabellen avgjøre om han skal få flere sesonger.
http://www.dailymotion.com/video/xnp137_palace-v-leeds_sport
Quote from: Kjell Skjerven on January 15, 2012, 01:30:26
Quote from: Leedsfan on January 15, 2012, 01:27:35
Når vi får en mann utvist så klapper vi sammen....
Korleis kan du komme med ein slik uttalelse??
Korleis klappa me sammen i dag meiner du??
Vi klapper sammen når vi får en mann utvist, men klarer ikke å klappe sammen motstanderlaget når DE får en mann utvist..
Quote from: Rudi G. on January 15, 2012, 09:26:10
http://www.dailymotion.com/video/xnp137_palace-v-leeds_sport
For en redning Speroni har på Tom Lees sitt skudd....
Helt spinnvill redning, der keeperen er på tur motsatt vei.
Quote from: Gufrias on January 15, 2012, 08:23:21
Quote from: Stephenjazz on January 14, 2012, 20:19:36
Rett og slett for dårlig, ny trener inn mens sesongen forsatt kan reddes
Jeg tror en ny trener manager inn på dette tidspunktet kan ødelegge mer enn han redder. Derfor bør vi holde ut med Grayson til sesongslutt. Så får sluttabellen avgjøre om han skal få flere sesonger.
Godt sagt! heilt enig!!!
Quote from: Kjell Skjerven on January 15, 2012, 01:13:00
Det var da voldsomt til surmuling her i kveld dao!
Trur dere at Crystal Palace er eit skikkeleg drittlag som Leeds skal vinne mot kvar gang??
Viss dere trur da,so sjekk tabellen,dei er kun to poeng bak oss og er eit av dei laga som slipper inn minst maal i divisjonen.
Ok, me spiller mesteparten av kampen med elleve mot ti,men kor mange ganger ser me ikkje at laget med ti mann kan stikke av med baade eit og tre poeng??
Det har tom Leeds gjort denne sesongen!
Stikk fingeren i jorda og sjaa kor vi er hen,ja me er ein stor klubb,men med eit middelmaadigt lag.
Ja,me tapte to poeng og eg gjekk tilbake til bussen skuffa,men foer kampen ville eg ha sagt ja til eit poeng mot eit brukbart godt championshiplag.
Etter utvisningen hadde me stort sett god kontroll paa kampen,men problemet i oeyeblikket er avslutninger.Eg aner ikkje kva som har skjedd men i dei siste kampene har angrepsspillet gaatt fullsendig i staa.Men i dag syns eg McGormack var bra,mykje bedre enn i dei siste kampene.Forsell gjorde det bedre enn kva eg har sett han mens Becchio desverre er kun ein parantes av det han var i dei forrige sesonger.
Eit poeng paa borte er ikkje verst men skal vere enig i at det er slike kamper me boer ta tre poeng.
Men det er kun fremtida som vil vise om me kan heve oss.Og ein ting er sikkert,det trengs forsterkninger!
Men ikkje sjaa dere blinde paa denne kampen dao!!
flott innlegg.
vi dominerer kampen stort og kun marginer gjør at vi ikke vinner.
etter min mening blir det for dumt å kreve larrys hode på et fat grunnet dette.
Quote from: fjellhaugen on January 15, 2012, 11:45:07
Quote from: Kjell Skjerven on January 15, 2012, 01:13:00
Det var da voldsomt til surmuling her i kveld dao!
Trur dere at Crystal Palace er eit skikkeleg drittlag som Leeds skal vinne mot kvar gang??
Viss dere trur da,so sjekk tabellen,dei er kun to poeng bak oss og er eit av dei laga som slipper inn minst maal i divisjonen.
Ok, me spiller mesteparten av kampen med elleve mot ti,men kor mange ganger ser me ikkje at laget med ti mann kan stikke av med baade eit og tre poeng??
Det har tom Leeds gjort denne sesongen!
Stikk fingeren i jorda og sjaa kor vi er hen,ja me er ein stor klubb,men med eit middelmaadigt lag.
Ja,me tapte to poeng og eg gjekk tilbake til bussen skuffa,men foer kampen ville eg ha sagt ja til eit poeng mot eit brukbart godt championshiplag.
Etter utvisningen hadde me stort sett god kontroll paa kampen,men problemet i oeyeblikket er avslutninger.Eg aner ikkje kva som har skjedd men i dei siste kampene har angrepsspillet gaatt fullsendig i staa.Men i dag syns eg McGormack var bra,mykje bedre enn i dei siste kampene.Forsell gjorde det bedre enn kva eg har sett han mens Becchio desverre er kun ein parantes av det han var i dei forrige sesonger.
Eit poeng paa borte er ikkje verst men skal vere enig i at det er slike kamper me boer ta tre poeng.
Men det er kun fremtida som vil vise om me kan heve oss.Og ein ting er sikkert,det trengs forsterkninger!
Men ikkje sjaa dere blinde paa denne kampen dao!!
flott innlegg.
vi dominerer kampen stort og kun marginer gjør at vi ikke vinner.
etter min mening blir det for dumt å kreve larrys hode på et fat grunnet dette.
Synes dette viser at vi definitivt ikke har tatt et nytt steg i forhold til i fjor. Vi har fortsatt dårlige perioder, klarer ikke vinne kampene mot lag som vi i utgangspunktet skal slå om vi har noe i opprykksstriden å gjøre. At vi ikke klarer å avgjøre kamper når vi til og med spiller mot 10 mann, er dessverre litt typisk for dagens Leeds. Det blir ikke opprykk i år! Og Bates har sagt at rykker vi ikke opp, ryker Grayson. Noe han kommer til å gjøre.
Merkelig at vi gang på gang skal få en i ræva i starten av en kamp.
Grayson greier altså ikke å prente inn i hue på spillerne at hjemmelaget vil komme ut i hundre.
Gang på gang skjer det.
Alle utenom Grayson har sett hva vi mangler i første elveren. Muligheten han vet det også men han evner ikke å hente inn de spillerne.
Hvis Grayson skal overleve da må han bytte ut assistenten sin og ta det oppgjøret internt. Vise seg som en MANN.
Beechio må nå ned til reserve laget og gi Forssel en ordentlig mulighet eller hent inn en goalgetter.
Quote from: fjellhaugen on January 15, 2012, 11:45:07
Quote from: Kjell Skjerven on January 15, 2012, 01:13:00
Det var da voldsomt til surmuling her i kveld dao!
Trur dere at Crystal Palace er eit skikkeleg drittlag som Leeds skal vinne mot kvar gang??
Viss dere trur da,so sjekk tabellen,dei er kun to poeng bak oss og er eit av dei laga som slipper inn minst maal i divisjonen.
Ok, me spiller mesteparten av kampen med elleve mot ti,men kor mange ganger ser me ikkje at laget med ti mann kan stikke av med baade eit og tre poeng??
Det har tom Leeds gjort denne sesongen!
Stikk fingeren i jorda og sjaa kor vi er hen,ja me er ein stor klubb,men med eit middelmaadigt lag.
Ja,me tapte to poeng og eg gjekk tilbake til bussen skuffa,men foer kampen ville eg ha sagt ja til eit poeng mot eit brukbart godt championshiplag.
Etter utvisningen hadde me stort sett god kontroll paa kampen,men problemet i oeyeblikket er avslutninger.Eg aner ikkje kva som har skjedd men i dei siste kampene har angrepsspillet gaatt fullsendig i staa.Men i dag syns eg McGormack var bra,mykje bedre enn i dei siste kampene.Forsell gjorde det bedre enn kva eg har sett han mens Becchio desverre er kun ein parantes av det han var i dei forrige sesonger.
Eit poeng paa borte er ikkje verst men skal vere enig i at det er slike kamper me boer ta tre poeng.
Men det er kun fremtida som vil vise om me kan heve oss.Og ein ting er sikkert,det trengs forsterkninger!
Men ikkje sjaa dere blinde paa denne kampen dao!!
flott innlegg.
vi dominerer kampen stort og kun marginer gjør at vi ikke vinner.
etter min mening blir det for dumt å kreve larrys hode på et fat grunnet dette.
Er vel ingen som vil sparke Grayson på bakgrunn av denne kampen?
Quote from: Per Arne on January 15, 2012, 01:28:31
Som Kjell sier, vi er et høyst middelmådig lag. Og hvem er skyld i det? Grayson? Come on. Han ville nok valgt spillere fra øverste hylle om han kunne velge fritt. Men det kan han ikke. Mannen får ut det optimale av de små ressursene Bates gir ham. Jævlig enkelt å skylde på treneren når ting ikke går vår vei.
Kutt ut naiviteten, rett skytset mot rett mann; Bates.
SG har ikke blitt tynt av Bates. Han har hentet flere titalls spillere til klubben, mange som ikke holder mål.
Det skyldes kun SGs evne til å plukke spillere.
Quote from: fjellhaugen on January 15, 2012, 11:45:07
Quote from: Kjell Skjerven on January 15, 2012, 01:13:00
Det var da voldsomt til surmuling her i kveld dao!
Trur dere at Crystal Palace er eit skikkeleg drittlag som Leeds skal vinne mot kvar gang??
Viss dere trur da,so sjekk tabellen,dei er kun to poeng bak oss og er eit av dei laga som slipper inn minst maal i divisjonen.
Ok, me spiller mesteparten av kampen med elleve mot ti,men kor mange ganger ser me ikkje at laget med ti mann kan stikke av med baade eit og tre poeng??
Det har tom Leeds gjort denne sesongen!
Stikk fingeren i jorda og sjaa kor vi er hen,ja me er ein stor klubb,men med eit middelmaadigt lag.
Ja,me tapte to poeng og eg gjekk tilbake til bussen skuffa,men foer kampen ville eg ha sagt ja til eit poeng mot eit brukbart godt championshiplag.
Etter utvisningen hadde me stort sett god kontroll paa kampen,men problemet i oeyeblikket er avslutninger.Eg aner ikkje kva som har skjedd men i dei siste kampene har angrepsspillet gaatt fullsendig i staa.Men i dag syns eg McGormack var bra,mykje bedre enn i dei siste kampene.Forsell gjorde det bedre enn kva eg har sett han mens Becchio desverre er kun ein parantes av det han var i dei forrige sesonger.
Eit poeng paa borte er ikkje verst men skal vere enig i at det er slike kamper me boer ta tre poeng.
Men det er kun fremtida som vil vise om me kan heve oss.Og ein ting er sikkert,det trengs forsterkninger!
Men ikkje sjaa dere blinde paa denne kampen dao!!
flott innlegg.
vi dominerer kampen stort og kun marginer gjør at vi ikke vinner.
etter min mening blir det for dumt å kreve larrys hode på et fat grunnet dette.
Enig, flott innlegg.
Utover i denne kampen er det marginer, men først får vi altså ein imot før vi har våkna og vi klarer ikkje ta tak i kampen før CP får ein mann utvist.
Eit poeng borte mot eit bra CP er bra og "i rute".
Trur ikkje det er mange som krever Larry sitt hode på eit fat med bakgrunn i denne kampen. For min del har frustrasjonen bygd seg opp over lenger tid. Denne sesongen har bestått av utruleg svingande resultater og prestasjoner, og i det siste stort sett svake resultat og prestasjoner (les: 4/15 på siste 5 eller 14/30 på siste 10).
Det vert hevda at vi har ein middelmådig CS tropp.
Javel, men det er Larry som har hentet desse spillerene, det er hans lag.
Uansett etter mi meining er ikkje troppen sååå dårlig, eg meiner Larry får for lite ut av gutta.
Spillere som Snoddy, Becchio, McC, Howson, Clayton, White, Lees, Lonergan, Nunez, O'Dea, Forsell, Vayrynen o.s.v. er det nok mange CS og lavere plassert PL lag som kunne tenke seg.
Til slutt slenger eg på at t.o.m. eg og skjønner at det største problemet i Leeds United er Ken, ingen tvil om det.
Sjølv om vi "alle" håper han legger inn årene snart, er det nok desverre lite truleg det skjer de første årene.
Sjølv om vi er stuck med Ken er ikkje det grunn til å legge seg ned "å dø", Leeds United må gjere alt for å komme seg tilbake til PL. Og akkurat no kan det virke som å skifte manager er lurt, syns eg.
Så spørs det om Ken klarer å kapre nokon som er betre enn SG?
Ser ingen grunn til å sparke Simon om det ender opp med Henning Berg eller lignende...
Dette er gjerne OT, men skitt au!
At det er Simon Grayson sine spillere er forsåvidt greit. Det bør da legges til at Ken Bates ikke har kommet til enighet med spillere som Neil Kilkenny, Bradley Johnson og Jermaine Beckford og valgte å la dem gå. I tillegg har Ken Bates valgt å cashe inn på Schmeichel, Fabian Delph og Max Gradel. Simon Grayson har mistet nesten et helt lag pga Ken Bates. At de nest beste nå sliter, og Simon i tillegg har lite eller ingenting å handle for kan bare lastes en mann. Ken Bates. SG og KB ser ikke ut til å jobbe sammen lenger og Grayson bør da sparkes nå mens vi kan få inn en ny som KB er villig til å gi midler og forsterke oss mens vi har muligheten.
Av managere som er ledig på markedet nå så er det nok kun Di Matteo som er interessert. Om vi får inn en ny Chelsea mann blir neppe spesielt populært blant fansen.
Nokre synspunkt frå tribuna:
Brown var Leeds sin beste spelar i kampen. Kvikk opp i motspelar og gjer seg sjølv spelbar.
Pugh hadde ein dårleg dag. Skjønnar ikkje kvifor han spelar venstrekant. Hovudskyld i baklengsmålet.
White hadde ein dårleg dag. Frykteleg touch og blir frustrert over kor lite han blei med framover, sjølv om der var mykje rom.
Townsend var usynleg i mesteparten av kampen.
Thompson skal få fleire sjansar, men ser at han er læregutt. Litt liten på fysikk og hurtigheit og ein del pasningar, mottak som er frykteleg dårlege. Ein del gode innlegg i andre omgang.
Becchio er fortsatt ikkje i form.
McCormack blir eg aldri klok på. Føler at han må score for å ha spelt bra.
Generelt: Forvaret er tidvis for dårlege å markere offansivt. Mange dårlege valg. (Spele langt, når ein annan er heilt ledig i mellomrommet.) For dårleg tempo og for dårleg bevegelse. Hadde mykje ball, men skapar relativt lite. Målet kjem på ein tilfeldigheit. Spelar for mykje trangt og for lite i bredda.
Positivt: Snodgrass er tilbake!!!!!!!!!!!!!!
Kjell & Henning; Keep'em coming! :)
...synspunkt fra tribuna vil vi alltid ha (bedre utsyn enn fra radioapparatet ;) )
Flere synspunkt fra tribunen :) Er enig i det som du skriver Henning. Syns Thompson kan bli en spennende spiller. Trør til i duellene og det er viktig. Viktig at Snoddy er tilbake, selv om han som vanlig trenger noen kamper for å komme i skikkelig Snoddy form. Men er på rett plass og skårer et viktig mål. Det viktigte er at vi ikke taper, men vi KLARER ikke å styre kamper. Men en mer i ca 1 time, bør vi klare å ta med oss tre poeng. Ihvertfall om vi skal ha sjans på play off!!! Pugh var treig og elendig som vanlig og Becchio totalt ute av form. Thompson vil mye men gjør mange feilvalg og hadde dårlige innlegg. Men bør som Henning sa få flere sjanser. Lees gjorde en god kamp og var spesielt god i 2 omg! Men fortsatt mye usikkerher når det blir løpsdueller.
Ellers var det god stemning på tribunen blant Leeds supporterne og nok engang vant vi tribunen. Selhurst Park var en ekstremt utslitt og gammel stadion i ingenmannsland. Shithole som essex gutta kalte det :)
Takker til Steinar, Terje og Essex gutta Trevor, Darron, Keith, Dave, John og gjorde dagen til det den ble :):)A Big Family!!! MOT!!!
Bob, bob i dag synes jeg, Snoddy our man ;D LIKTE FEIRINGA HANS ETTER MÃ...LET ! KYSSET KLUBBMERKET PÃ... DRAKTA HOPE HE WILL STAY ! :-[
Sett LUTV. Hadde nå brukbare sjanser til å sette en til, men ikke all verdens. I heiste for en dobbeltredning av Speroni. Ikke uventet handlet alle klippene etter Snoddy kom inn, nettopp, om Snoddy. Om et par kamper setter han de skuddene fra 14-15 meter.
8:13 er fotballkunst av Zac Thompson, en spiller etter mitt hjerte!
Wow - geniene har vært i arbeid, ser jeg....
http://www.leedsunited.com/news/20120116/we-must-start-quicker-snodin_2247585_2578481
We must start quicker....
Ligger nok mange timer med tung ananlyse bak når Snodin nå endelig har innsett at man må være våken fra første sekund av kampene... Nå ser jeg endelig lyst på resten av sesongen.
Quote from: 4ever arcticwhite on January 16, 2012, 11:34:36
Wow - geniene har vært i arbeid, ser jeg....
http://www.leedsunited.com/news/20120116/we-must-start-quicker-snodin_2247585_2578481
We must start quicker....
Ligger nok mange timer med tung ananlyse bak når Snodin nå endelig har innsett at man må være våken fra første sekund av kampene... Nå ser jeg endelig lyst på resten av sesongen.
Ting siger da inn på ER :D.