Main Menu
Menu

Show posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.

Show posts Menu

Messages - johnnykh

#1
Går det å få sett kampen ?
#2
32696
#3
Går det å få sett kampen.. "prettet" den på en streamer..?
#4
Hvorfor må KETTER statdig starte fra midten..? Igjen og igjen..? :o
#5
Ordet er fritt / Sv: Leeds - Norwich på tv :)
October 19, 2009, 22:19:46
nå "kandetbligoal"!!
#6
Ordet er fritt / Sv: Leeds - Norwich på tv :)
October 19, 2009, 22:14:11
ha tro, Leeds vinner denne
#7
Ordet er fritt / Sv: Leeds - Norwich på tv :)
October 19, 2009, 22:08:58
enig, denne SKAL vinnes
#8
Gatulerer med dagen!
#9
Kan en se kampen på internett noen steder?
#10
Klarer vi 4 i dag?? Begynner å bli grådig..
#11
H E R L I G !!!! Er det ikke deilig å være Leeds-Fan kanskje? Nå kommer vi, endelig.. dette blir knall...... HO HO HO !
#12
JJJJAAAAAAAAAAAAA!!!!!!! Endelig da "petter" jeg ,,,,JJJAAAAAAAAAAAAAAAAA
#13
Vet ikke helt.. kan jeg snart åpne juleø.. for å feire? Begynner å bli rastløs... har lyst å skrike JJAAAAAAAAAAAA!!! over hele nabolaget.
#14
 :D Ja mente Olsenbanden..
#15
Slapp av Leeds Fans dette vinner vi, snart er kampen over... kan anbefale Osenbanden på TV2 for Stockport fans..  ;)
#16
Har virkelig troen i dag, det som skjedde hjemme mot Leicester boxing day betyr at vi rykker opp.. Herlig Jul og et fantastisk Leeds år 2009:))
#17
Lokale Avdelinger / Sv: Julebord i Bergen?
December 13, 2008, 13:57:40
Hvor spiser dere i Bergen i kveld? Kunne tenkt meg å stikke innom for å "se" flere Leedsfan samlet. Hadde vært gøy det. Regner med høy stemning, blir helt sikkert seier i dag!
#18
Macca må gå og han må ta med seg hele apparatet sitt. Det er ikke EN kamp eller dette tapet som tilsier at dete er nødvendig å gjøre. Det er flere kamper både i ligaen og cup'er den siste tide som tvinger frem avgjørelsen min. Vi kan ikke bare beholde en manager for ikke komme i dårlig lys av å ofte skifte managere. Han er rett og slett ikke god nok. Macca har ingen taktisk tyngde, ingen innsikt hverken forran eller bak på banen. Heller ikke vedr. hvilke spillere han bør ta ut. Vi kommer ALDRI til å rykke opp med han bak roret, aldri.
#19
Noe må gjøres, dette går ikke lengre.. jeg er drittflau.. Ny MANAGER NÃ...! Ellers kommer vi oss aldri ut av denne suppen.
#20
Logg ut MACCA, ny manager må til nå!
#21
Put ballen i MÃ...L, der er der den skal.. LEEDS!!
#22
Slapp av vi vinner. 2-2 innen 4 min  i 2.omgang så kommer 3-2 og 4-2
#23
dårlige greier, hva er galt med årets lag??
#24
Typisk Leeds. 25 mai har alltid vært en dårlig dato
#25
Lager ikke vi alltid mål på overtid??
#26
Ja vi tar over , men forsatt farlig 2-0 snart
#28
SUPER-LEEDS!! Følger dere uansett, hvor som helst, når som helst!
#29
Ordet er fritt / Sv: KAMP: vs. Gillingham 3/5
May 03, 2008, 17:42:27
Gillingham GOING DOWN, GOING DOWN.. COME ON YOU WHITES.. LET'S KILLING-HAM!!!
#30
Ordet er fritt / Sv: KAMP: vs. Gillingham 3/5
May 03, 2008, 17:36:46
Gillingham GOING DOWN, GOING DOWN.. COME ON YOU WHITES.. LET'S KILLING-HAM!!!