Main Menu
Menu

Show posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.

Show posts Menu

Messages - Cheltenham

#1
Quote from: :O ? on January 06, 2008, 00:33:57
Hei .

Jeg og min far skal til Leeds den 7 -12 Mars .
Vi skal se :
Leeds - Bournmouth - 8. Mars ( Hjemme )
Leeds - Cheltenham - 11.Mars (Hjemme )

Håper det blir mange nordmenn der  ;D
Håper stadionen er full , men det er jo ikke akkurat " stor-laga " som Leeds skal kjempe mot ..

Jeg skal på tirsdagen, men sitter på bortetribunen  ;)
Det hadde dog vært hyggelig å møte noen nordmenn på pub før kampen allikevel. Selv om det høres rart ut å dra til England for å møte landsmenn, hehe.
Er redd begge lag stikker fra League One etter dene sesongen, dog i hver sin retning.
#2
På tur til England / Re: Leeds - Cheltenham
June 14, 2007, 18:44:24
Kjedelig at denne kampen kom på en tirsdag kveld!
På julaften er dere velkomne til Whaddon Road :D

lojosang: De finnes der også, men det er ikke akkurat det Cheltenhams er kjent for.
#3
På tur til England / Re: Leeds - Cheltenham
May 30, 2007, 20:43:55
Takk for tips!
Angående pansrede biler, så tror jeg vi skal klare oss uten. Vi kommer jo ikek for å lage kvalm.
Man har jo hørt at alle Leedssupportere ikke er mors beste barn, men så lenge vi ikke provoserer burde det gå bra?

Svend Anders: Cheltenham ligger midt mellom Birmingham og Bristol, det 30-60min å komme seg dit fra begge byer, litt avhengig av hvordan du reiser. Tog fra Birmingham går kjapt.
#4
På tur til England / Leeds - Cheltenham
May 30, 2007, 18:58:26
Heisann godt folk!

Dette er ikke et forsøk på å sparke noen som ligger nede, men et rop om råd om hvordan man best og/eller billigst kommer seg til Elland Road fra Norge.

For oss norske Cheltenhamsupportere var turen til Nottingham og City Ground sist sesongs bortetur. Neste sesong blir det utvilsomt turen til Elland Road som blir mål for våre eskapader utenfor Gloucestershire.
I den annledning lurte jeg på om dere har noen tips om måter å komme seg dit på? Hvor er det bra/billig å bo? Hvor drikker man før og etter kamp? Eller, hvor blir bortesupporterne henvist til å drikke?

Oppfordrer jo også alle Leedssupportere til  dra på kampen også!


Takk for hjelpen!