Main Menu
Menu

Show posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.

Show posts Menu

Messages - TrondKasin

#1
På tur til England / Sv: Kampbilletter
March 24, 2009, 17:16:53
Quote from: Per-Stian on March 24, 2009, 16:55:32
Eg er ikkje medlem av Members Club og får (førebels) ikkje kjøpt billettar til heimekampen mot Stockport laurdag 11. april. Veit dåkke når eventuelle restbillettar vert lagt ut for salg til menig mann?
¨


Billetter går på general sale mellom to og tre uker før kampen. Jeg bestilte billetter til Dons-kampen 11 mars, første dag på general sale. Så er nok like rundt hjørnet.
#2
På tur til England / Sv: Kampbilletter
March 24, 2009, 15:09:15
[
Hei. 0044 så skipper du nullen. Altså 0044 871...... Da funker det :)
[/quote]   

Takk skal du ha!
[/quote]


Ingen problem. Er det MK Dons kampen du skal på?
#3
På tur til England / Sv: Kampbilletter
March 24, 2009, 12:31:54
Quote from: Asleeds on March 24, 2009, 11:36:26
hallo folkens!

treng litt hjelp.
prøver å ringe tlf 0871 334 1992, billettkontoret på Elland Road.
men får kun beskjed om at "dette nr er ikkje ibruk".
ringer fra Danmark,har prøvd med og uten +44 foran!!

ringer eg feil nr? er det andre nr eg kan prøve??
1 email adr som virker hadde og vært greit,har prøvd men da kom det kun automatisk svar.....

på førehand takk.




Hei. 0044 så skipper du nullen. Altså 0044 871...... Da funker det :)
#4
Hei hei folkens, denne skal jeg over på og drar med samboer + søstern og hennes samboer.

Mange av dere har jeg nok møtt flere ganger før, blant annet bodde jeg der borte sammen med Svend Anders for noen år siden. Var aktiv på OEF på det gamle forumet, men kom aldri skikkelig igang på det nye og registrerte meg på nytt nå for å sjekke ståa til kampen mot Dons.
Har også vært med på flere supportercuper tidligere, men siden jeg nå bor i Sandnes blir det vanskelig å fortsette med de. Har en datter som tar opp mye tid og har faktisk ikke vært i Leeds siden kampen mot Charlton da "vi" stormet banen.

Vi bor på Marriott fra fredag til mandag, håper jeg treffer på noen av dere. Tar den vanlige gåturen fra Boar Lane til ER via Commercial på lørdag. Står på N3 et sted på kampen.