Ex-spiller: Kalvin Phillips

Started by Promotion 2010, November 21, 2014, 16:27:40

Previous topic - Next topic

0 Members and 6 Guests are viewing this topic.

Hawley

Quote from: peacock on January 11, 2026, 11:28:09Hva skjer med Kalvin? Ikke en gang i troppen til City i en cuprunde. Er han skadet eller  bare helt ubrukelig?
For et karriereforfall....

Det lukter vel Sheffield United, er jeg redd. Ikke god nok for Leeds eller PL lenger.
 

samadhi

Quote from: peacock on January 11, 2026, 11:28:09Hva skjer med Kalvin? Ikke en gang i troppen til City i en cuprunde. Er han skadet eller  bare helt ubrukelig?
For et karriereforfall....

En av flere som fikk ett enormt karierrehopp under Bielsa. Markerte seg ikke skikkelig før han kom, blant landets beste i 3-4 år og karrieren gikk i grus når Bielsa forsvant.
Uten Bielsa hadde han trolig aldri vært i nærheten av å spille PL. Sånn det var med de fleste i den opprykksgjengen. Kan også nevne alle unggutta som fikk sin debut i denne tida, men er vel ingen som spiller over L1 fotball i dag? Bielsa gjorde gull av gråstein.
marching on together,
derudaf forever...

leedslife

#752
Har vært litt forskjellig fra de unge siden den gangen, men Davis fikk seg et opprykk til PL og er med i direkte opprykk strid igjen denne sesongen.
Gelhardt, Coyle, Gyabi, Drameh bla er med i PO race til PL.
Kitching essensiell for Coventry som ligger på første plass.

Gelhardt og Kitching kan man vel si kanskje er blandt de beste performerne og hotteste casene i CC pr idag.

Ellers spiller jo Summerville i PL. Gray var jo involvert tidlig opp mot senior under Bielsa.
Caprile har prestert bra i Italia. Jack Clarke dominerte jo i CC og fikk seg en PL overgang - er fult med i direkte opprykk race sammen med Davis. JC gjør jo som han vil i de kampene jeg har sett han denne sesongen.
Huggins bidro vel også ganske sterkt for Sunderland en periode, men er vel tilbake i L1 nå.
Cresswell er vel et av de hotteste stoppercasene i Europa etter et imponerende sluttspill samt ligger i toppsjiktet performance wise i Frankrike.

Det er vel fort hundretalls millioner i verdi som er blitt utviklet i andre klubber.