Quote from: Barry on July 11, 2026, 15:31:40Ken Bates er død.Det ble en liten tur ned Memory Lane av denne hendelsen. Måtte du hvile i fred Ken.
https://www.bbc.com/sport/football/articles/c3ry513ljq3o
This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.
Show posts MenuQuote from: Barry on July 11, 2026, 15:31:40Ken Bates er død.Det ble en liten tur ned Memory Lane av denne hendelsen. Måtte du hvile i fred Ken.
https://www.bbc.com/sport/football/articles/c3ry513ljq3o
Quote from: Forever Whites on June 14, 2026, 23:56:34Herlig med utligning for Japan. Selv uten Tanaka.Japan er etter mitt skjønn, det eneste laget i verden med en viss kvalitet som ikke er helt som alle de andre. Utrolig fascinerende å se på. Brasil er totalt uten sjarm for tiden og kunne like gjerne vært et PL lag. Håper Japan går langt.
Quote from: Hawley on June 13, 2026, 23:25:54Smått utrolig at Okafor ikke kommer på banen for Sveits. Makan til feig og rævafotball er det lenge siden jeg har settHan er jo svært lik denne Vargas da, som var den eneste gode spilleren på Sveits nesten...
Quote from: stian on June 13, 2026, 08:59:26Quote from: Blank_File on June 12, 2026, 23:34:09Det var spesielt å se hvor likt Canada ser ut nå, som Leeds da Jesse Marsh var trener for oss. Kanskje det funker bedre med ett litt svakere landslag. De var i alle fall hakket bedre enn Bosnia Hercegovina i dag. Mye press og dårlig pasningskvalitet, men likevel litt morsomme å se på når du ikke har sterke følelser i sving på et personlig plan.
Jeg tenkte akkurat det samme gjennom kampen. Men i tillegg tenkte jeg «steike, her er det mye dårlig fotball»...
Men som du sier, artig å se spillestilen til en gammel kjenning og snart kommer den største av de alle når Bielsa skal i aksjon når Uruguay møter Saudi Arabia. Man skal ikke laste Saudis landslagsspillere for det staten driver på med innen sporten, men for meg Uruguay mot Saudi Arabia blir et møte mellom fotballens sjel og fotballens endetarmsåpning.
Håper på høyoktans Bielsaball gjennom hele mesterskapet, og han må gjerne møte Marsch på et tidspunkt 😊
Quote from: Kato on June 04, 2026, 09:02:31Quote from: Lucas the Kop Cat on June 04, 2026, 08:57:00Quote from: Kato on June 04, 2026, 08:53:24Hvis Nmecha er tenkt som vikar for DCL så bør han vel ha nogenlunde samme egenskaper. Hvis de er tenkt å spille sammen, er det noe annet.Quote from: Blank_File on June 03, 2026, 20:42:31Jeg ser ingen god grunn til å kvitte seg med Nmecha, så lenge han er inneforstått med at han er andrefiolin. Det som ikke funker, er når han blir satt til å spille venstreving. Men han er slettes ikke dårlig i boks. Dette er ikke en spille vi vil få noe særlig penger for uansett.
Jeg er ikke enig. Han er for lik DCL, bare i en klart svakere utgave. Fysisk og duellmessig svakere, ikke like flink å holde i ballen. Jeg mener vi trenger en mer komplementær spiss til å kunne spille med DCL. En med fart, skuddfot og styrke inne i boksen. En Bobby Davison.
Sent fra min LE2113 via Tapatalk
Er jo utrolig sjelden (siste kamp?) Nmecha har erstattet DCL. Ellers har han kommet inn på kant. På topp har han jo selv med sin høyde vært langt svakere enn DCL.
Quote from: auren on June 02, 2026, 13:26:06Quote from: Blank_File on June 02, 2026, 08:57:11Quote from: GaryMac on June 01, 2026, 22:30:07Kjør på, men innled gjerne med "Slik oppsummerer chat-gpt (eller hva du bruker) season long"Ja, det skal jeg gjøre. Det var mest for telling og slikt jeg tenkte. Det er jo en fare at forum, spesielt som dette, blir for maskinelt i sin fremtoning. Det er det minst maskinelle forumet jeg vet om, men må være lov å bruke maskinen til regning tenker jeg.
KI er jo et fantastisk verktøy for å strukurere data, så dette er innertier på hvordan man skal bruke det. Det gjelder jo hele prosessen med å finne ut hvem som skal bli kåret til kampens MOM etc. regner med du brukte KI til dette hele sesongen?
Jeg er glad i statistikk og analyse, og prøvde meg på den jobben du nå gjør for noen år siden. Det ble med forsøket, det stjal for mye tid. Men med KI så tar det jo bare noen sekunder.
Fantastisk jobb du har gjort Blank_file![]()
Quote from: GaryMac on June 01, 2026, 22:30:07Kjør på, men innled gjerne med "Slik oppsummerer chat-gpt (eller hva du bruker) season long"Ja, det skal jeg gjøre. Det var mest for telling og slikt jeg tenkte. Det er jo en fare at forum, spesielt som dette, blir for maskinelt i sin fremtoning. Det er det minst maskinelle forumet jeg vet om, men må være lov å bruke maskinen til regning tenker jeg.
Quote from: Asbjørn on May 22, 2026, 12:51:55Marcelo Bielsa has confirmed that he will leave Uruguay after the World Cup.
(via
@GerGarciaGrova )
https://x.com/Newells_en/status/2057710936715129328?s=20
Så klart er han altfor dyr og ei klyse! Han har jo brukt solarium og kjemmet håret!
Quote from: Asbjørn on May 17, 2026, 19:30:12...egentlig trist det skulle ende slik
Illan Meslier having a moment on his own on the Elland Road pitch before departing on a free transfer this summer.
A sad way for his time at the club to come to an end.
#LUFC | #BBCFootball |
@BBCWYS
https://x.com/jonathanbuchan/status/2056063286794244141?s=20