Trafford ville vært en drøm, og verdt hver krone i lønn ut sesongen!
This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.
Show posts MenuQuote from: auren on December 07, 2025, 20:11:15Quote from: Hawley on December 07, 2025, 18:33:12Var det Gudmundsson igjen som rotet det til på 2-0 målet?
Fikk vel ikke en kompispasning av Struijk akkurat, men ja, han mistet ballen og det ble slått inn og 2-0.
auren
Quote from: Sydhagen on December 20, 2012, 07:05:58Håper du har rett, men jeg tviler sterkt på at White noen gang blir en nyttig spiller for Leeds. Fikk flere gode muligheter en mot en i går, men evner i liten grad å bruke den farten han (visstnok) besitter. Mulig han kan bli en grei back, men da må det jobbes hardt med både fysikk, innstilling og fotballhode.
Gi meg White på venstreback. Har stor tro på at han kan bli meget bra i den posisjonen med litt tillitt.
Quote from: Blank_File on November 14, 2012, 13:55:25
Ole Gunnar vil neppe bli godtatt av våre fans og vil legge seg til hogg for Scumchester supporterne. Anser ikke som veldig aktuelt.
Quote from: Asbjørn on August 11, 2009, 02:17:41
QuoteEtter å ha sett kampen i reprise nå, sitter jeg igjen med følgende inntrykk:Fikk ikke sett den live, så skal ikke ta kred for denne..Quote
Bra, liker innstillingen

QuoteIkke mange grammene kreativ nei. Men mangelen på en sånn type spiller ellers i troppen gjør at han trengs...Enig i at vi trenger en slugger sentralt, men med Howson/Doyle tror jeg ikke vi rykker opp. Den sentrale midtbanen er motorrommet, hjertet i laget, og det er her vi må bruke de transfermidlene Grayson nå har fått. Crowe eller Hughes, Parker eller White, Johnson eller Robinson, slike valg spiller ikke allverdens rolle. Men for å komme oss opp av denne divisjonen trenger vi en midtbane som kan ta tak i kampene og tvinge dem inn i vårt spor. Så var det bare det å finne denne spilleren da...
QuoteTror ikke vi har sett det beste av ham (understatement forsåvidt), men om han får flere sjanser tror jeg han har kvaliteter å by på, som løpene med ball. Han er forresten en 'late developer' som gjorde unna grunnfagstudiene i økonomi før han ble profesjonell fotballspiller..Hvis Enoch skal utvikle seg til noe vi kan ha bruk for, må han lære seg å bruke størrelsen sin riktig. Se på forskjellen på han og Thorpe i Darlington. Mens Thorpe bare tapte en hodeduell i hele kampen, brukte Enoch over en omgang på å finne ut hvordan han skulle få hodet på ballen. Thorpe tok uanstrengt ned ballen i enhver situasjon, mens Enoch sjelden klarte å holde motstanderne unna ballen. (Så får vi håpe at disse forskjellene ikke skyldes forsvarsspillet vårt..) Noen stor målscorer blir Enoch aldri, han har et balltreff som får Alexander Tettey til å se ut som Maradona, og jeg tror heller ikke han har godt nok øye for de lure stikkerne. Men at han har økonomistudier på CV'n, det kan vi like!

