Horsfield? Carson?

Started by Kato, August 02, 2006, 14:56:49

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Kato

Kanskje ikke de mest pålitelige kilder, men dette er engelske aviser i dag:

SHEFFIELD UNITED have rejected a £600,000 bid from Yorkshire neighbours Leeds for unsettled striker Geoff Horsfield.

Elland Road boss Kevin Blackwell wanted Horsfield to replace Rob Hulse, who moved to Bramall Lane for £2.3million last week. Blades have told Leeds they want £1m for Horsfield.


LIVERPOOL KEEPER
+Leeds want Liverpool keeper Scott Carson to return on loan because of an injury scare to Neil Sullivan +


 

Robert H.

Synes det sier endel om hvor langt klubben har sunket at vi ønsker å erstatte Hulse med Horsfield. Snakker om å erstatte talentfulle spillere i sin beste alder med gammel gråstein. Huff, dette blir jeg deppa av...

Ettersom det vel er utopi å håpe på at vi har råd til å signe den unge Ipswich-keeperen og dersom alternativet er å hente inn Darren Ward, så ja takk til unge Carson!

Ferre

NEI TAKK til Horsfield! Vi trenger ikke en gammel og avdanket spiss.

-WE'LL BE BACK-

Cherry

Håper det er mere givende enn det........cisse & denne backen fra Rangers hadde vært gromt!  Synes vi har manglet en god v.b. siden Dorigo spilte......[:)]Ikke langt unna i hvertfall.
Preesekonferanse...jøss......da bør det være viktige saker. Ikke vanlig og presentere spillere i Championship , viss man da ikke har noe virkelig stort!!
 

Sheridan

Carson fikk nettopp en ny 5 års kontrakt i Liverpool!
Bare sånn for å nevne det - myntet på de som tror han har vært en flop etter han dro fra Elland Road. Hadde vært flott om vi fikk i stand en låneavtale der.

Sheff Utd ønsker 1 mill for Horsfield.
Kjøper vi til den prisen så er vel "alt helt normalt".....  [V]


Svend Anders

At vi ønsker å låne Carson er jo greit, men med ny kontrakt i Pool og en av de andre keeperne allerede lånt ut for sesongen er vel det lite aktuelt.

At vi byr på Horsfield er kanskje ok også, men når Sheffield krever mer enn den summen der så er det bare å glemme han fortest mulig å se etter andre løsninger. Horsfield kan sikkert være med å dra lasset, men han er ikke verdt den summen, spesielt med tanke på alder + antall spisser (og kvaliteten på disse) vi har fra før.

Svend

Svends Blogg - http://blogg.svendanders.com
Følges på:
www.twitter.com/svendleeds
www.twitter.com/svendanders

Tom S

Håper ikkje vi bruker opp pengene våre på Horsfield, han er nok over høgda.

Carson har eg lite tru på, men ja takk om mulig.



WE'RE LEEDS AND PROUD!!!
COME ON LEEDS !!

sindre12

horsfield er treig og dårlig carson positiv til!! men også shane supple
Beckford 4 England!

Kickthemdown

quote:
Originally posted by sindre12

horsfield er treig og dårlig carson positiv til!! men også shane supple

2 unge keepere Sindre? Er du sikker? Du har vel sett begge spille? Samtidig sier du? Du har det ja? Flott! Jaja... Da kjøper vi de [:)]

Mvh

Killa