0 medlemmer og 1 gjest leser dette emnet.
Sitat fra: Robert på Juli 28, 2020, 11:34:19Nå skal gjester igjen kunne få lese forumet uten problemer. Du slipper altså å være logget inn for å kunne lese.Men det ser naa ut til aa vaere problemer med norske bokstaver?
Nå skal gjester igjen kunne få lese forumet uten problemer. Du slipper altså å være logget inn for å kunne lese.
Sitat fra: enur på Juli 28, 2020, 14:16:19Sitat fra: Robert på Juli 28, 2020, 11:34:19Nå skal gjester igjen kunne få lese forumet uten problemer. Du slipper altså å være logget inn for å kunne lese.Men det ser naa ut til aa vaere problemer med norske bokstaver?opplever samme problemet..
Stemmer at det er en bugg med språket som gjør at forumet ikke fungerer som tenkt.Venter på en løsning fra leverandøren. Imens kan man forandre språk selv i profilen sin så tror jeg at det funker. Har skiftet på begge nå, så test gjerne.
Ok, da er det gjort ekstremt mye for å få dette til å fungere.Det er helt sikkert steder hvor dere ser feil bokstaver istedenfor Æ, Ø eller Å. Fint om dere sier ifra når dere ser disse, så skal jeg få konvertert de også.