Kjøpe billetter fra leedsunited.com

Started by lidsjunaited, August 24, 2025, 19:10:28

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

lidsjunaited

Hei dere,

Vi er en gjeng på 4-5 stk. som kunne tenkt oss en tur til Elland Road denne sesongen. Noen som har erfaring med å skaffe billetter? Er det mulig å få det til gjennom MyLeeds+-medlemskap eller må man regne med det blir utsolgt innen det blir tilgjengelig for de med slikt medlemskap?

RuneR

#1
Det er utfordrende å skaffe seg "vanlige" kampbilletter, men det ER mulig å låne sesongkort av noen som ikke skal over. Begge deler betinger at man har MyLeeds-membership (https://tickets.leedsunited.com/memberships).  Man kan kun kjøpe én billett, eller låne ett sesongkort, pr. Membership (man må altså ha hvert sitt).

Det "tryggeste" er nok å kjøpe Hospitalitybilletter. Disse koster en del mer, men inkluderer bl.a. mat og drikke før kampen. Man trenger ikke MyLeeds-membership for å kjøpe Hospitality.
Hospitality kan enten kjøpes:

- via LUSCOS (av de 12 sesongkortene vi har) https://arena360.no/events/804/11330

- direkte fra klubben, her: https://tickets.leedsunited.com/hospitality

- som en kombinert hotell- og kampbillettpakke hos vår samarbeidspartner Bergen Sportsreiser (https://bergensportsreiser.no/tjenester/leeds/). Ta kontakt med de på epost, og oppgi at du er LUSCOS-medlem for 10% rabatt.

- hos en av klubbens andre samarbeidspartnere her: https://www.fotballbillett.com/leeds/billetter/

Rune B. Reitan
Medlemssekretær i LUSCOS
mob. +47 92410603
reitan@leedsunited.no                              Member of "The Peterborough Eight"