Main Menu
Menu

Show posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.

Show posts Menu

Messages - Bredinho

#1
Ordet er fritt / Sv: Ønskeliste: Nye spelarar
January 14, 2013, 22:13:39
Liste over ein del profilerte spelarar som er free-agents i sommar.. Ein del kvalitet her, rykker me opp kan det vera fleire som kan bidra til å etablera Leeds i Premier League once more..

Miralem Sulejmani (Ajax)
Andrey Arshavin (Arsenal)
Theo Walcott (Arsenal)
Fernando Llorente (Athletic Bilbao)
Richard Dunne (Aston Villa)
Matty Phillips (Blackpool)
Stuart Holden (Bolton Wanderers)
Ashley Cole (Chelsea)
Frank Lampard (Chelsea)
Florent Malouda (Chelsea)
Sylvain Distin (Everton)
Damien Duff (Fulham)
Brede Hangeland (Fulham)
Aaron Hughes (Fulham)
Mladen Petric (Fulham)
Philippe Senderos (Fulham)
Danny Wilson (Liverpool)
Kolo Toure (Manchester City)
Rio Ferdinand (Manchester United)
Danny Simpson (Newcastle United)
Simeon Jackson (Norwich City)
Lewis Holtby (Schalke 04)
Jason Puncheon (Southampton)
Michael Owen (Stoke City)
Jermaine Pennant (Stoke City)
Frazier Campbell (Sunderland)
William Gallas (Tottenham Hotspur)
Yossi Benayoun (West Ham United)
Carlton Cole (West Ham United)
Guy Demel (West Ham United)
Winston Reid (West Ham United)
Franco Di Santo (Wigan Athletic)
Maynor Figueroa (Wigan Atheltic)
#2
Ordet er fritt / Sv: Ny lånespiller: Ross Barkley
January 11, 2013, 15:28:43
Quote from: sportcarl1 on January 11, 2013, 14:53:43
Quote from: Bredinho on January 11, 2013, 14:45:28
Vil tru det i førsteomgang er korttidslån då Everton ikkje veit om dei klarar å behalde Fellaini dette transfervndauget. Klarar dei det, vil eg tru R.Barkley blir hjå oss sesongen ut.
Forøvrig fantastisk det eg har sett av han, både i PL og NpC
tror inte att det har ett dugg med fellaini att göra, blir de av med fellaini har de många miljoner pund på att skaffa en ersättare
Du kjenner tydeligvis lite til Evertons filosofi, sportslig og økonomisk
#3
Ordet er fritt / Sv: Ny lånespiller: Ross Barkley
January 11, 2013, 14:45:28
Vil tru det i førsteomgang er korttidslån då Everton ikkje veit om dei klarar å behalde Fellaini dette transfervndauget. Klarar dei det, vil eg tru R.Barkley blir hjå oss sesongen ut.
Forøvrig fantastisk det eg har sett av han, både i PL og NpC
#4
Ordet er fritt / Sv: Leeds Crossbar challenge
December 17, 2012, 15:00:17
Quote from: B-m on December 17, 2012, 14:14:39
Hvem er det som har den irriterende håse og nasale stemmen, og som prøver å være morsom hele tiden?
Ingen i Leeds eller Soccer AM, han som har lagt ut videoen har tydeligvis redigert inn sine eigne kommentarar. Innrøm at du lo litt når han sa "FULL-BACK? You've never been a full-back!" om Aidy?  ;D
#5
Quote from: Oppdrettslaksen on December 08, 2012, 16:06:38
Latterlig frustrerende kamp som dommeren mister taket på rett og slett! Ikke bare ser Derby-pakket ut som forbrytere, men de takler og duellerer som forbrytere også. Noen hodeløse taklinger der ute som både hadde fortjent gule og røde kort.

Når det er sagt så er det selvsagt ikke bare dommeren sin skyld. Lee Peltier spiller for nte gang en forferdelig håpløs kamp defensivt med intet-eksisterende offensive bidrag. Hvorfor klarer ikke Warnok å se dette?? Hvorfor kan vi ikke bruke Aidy istedet? Selv om hans defensive egenskaper ikke er noe bedre, så bringer han jo iallefall offensiv kraft og entusiasme som en moderne venstreback skal ha.

Likevel så er det på midtbanen vi blir overkjørt idag. Norris/Tonge  blir rett og slett kjempet ut av stilen av en hardtarbeidende og intens Derby-midtbane som ikke legger noe imellom i duellene. Hall spiller en ok kamp offensiv, men mister ballen for mye(og jobber den ikke igjen igjen) som skaper fryktelig mange farligheter bakover. Green er i mine øyne den eneste som får godkjent på midtbanen. Og det er bare pga av at han faktisk gir alt idag.

På topp sliter McCormack, men hva kan vi forvente av han etter over tre måneder ute?  Dårlig evaluering av Warnock å starte med han i mine øyne. Spesielt når vi har en Dioufy på benken.

Uavhengig av dette så er det utrolig skuffende at vi ikke rasker med oss et poeng her, og vi er nærmest uheldige på slutten der da en stang inn presterer å bli stang ut.

Veldig einig i mange av punkta dine, men Diouf har slitt med lysken i 7-10 daga ca, og Warnock vurderte vel at han fungerte bedre som impack-player idag..
#6
Spelara som har vore outstanding siste matchene, Tonge, Norris etc, var idag under pari, og etter mi meining tapte me kampen sentralt på midten; kantane, og til dels backene våre, står uforsvarlig høgt, og når me mister ballen sentralt i bana er me i ubalanse, og Derby får kontre.. Synd, er marginer som avgjer i denne divisjonen, og når me gjer sånne juniorfeil, og 5-6 nøkkelspelara er presterer under forventa nivå, taper me..

MOT - fortsatt trua på topp 6 i mai!
#7
Heilt forjævlig smertefullt
#8
Quote from: lojosang on December 08, 2012, 14:51:49
Dommern og kommentatoren har faktisk vært markant dårligere enn Leeds i første omgang. Det er en prestasjon! Becchio og Kenny eneste som gjør jobben sin.
1-0 målet må Kenny ta deler av skylda for
#9
Skal ikkje ballen ligge i ro når eit frispark blir tatt? Sjekk ut målet til Derby.. Fyfaen
#10
Må sjå til å fotfølga den jævla skalla dildoen dei har på topp!
MOT
#11
Ordet er fritt / Sv: Top six by xmas?
December 06, 2012, 01:40:09
Quote from: Jon R on December 06, 2012, 00:40:43
Har sett extended highlights fra Palace og  Hudds og jeg er ikke i tvil: Noe har skjedd med laget:
Innsats, lagmoral, kollektivet... Vi ser rett og slett radikalt mye bedre ut enn i noen annen Ligakamp jeg har sett denne sesongen, kanskje med unntak av den første timen motvWolves i ligaåpningen. I tillegg virker gløden og positiviteten å være tilbake i Warnock. Jeg har vært svært kritisk til NW og den verste møkkafotballen jeg kan huske fra noe Leeds lag noensinne, men velger å tro på NW når han sier at TO prosessen og all uforutsigbarheten har preget stemningen i laget mer enn noen har kunnet ane.  Top 6 før jul virket helt usannsynlig ut for bare tre uker siden men begynner jeg få trua! Jeg svarer derfor et rungende TJA på spørsmålet til trådstarter.   ;D
;D
#12
MK Dons - AFC Wimbledon;
Neil Sullivan vokte buret for det ekte "Dons", Alan Smith varme benken for heimelaget.
#13
Ordet er fritt / Sv: Re: SPILLER: El Hadji Diouf
December 01, 2012, 02:49:40
Quote from: lojosang on December 01, 2012, 02:10:28
Og nesten like mange gule og røde kort som Lee Bowyer! For en gris! For en fotballramp! Dette skal han ha igjen gutter! Ved første anledning. For en gris! El Hadji Gris Neal!
Leedssupporterne har ramp både på og utenfor banen!
#14
JAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!
#15
Håpar Kisnorbo får tillit; kjem til å eta dei opp!
MOT
#16
Bench: Ashdown, Becchio, Lees, Kisnorbo, Brown, Hall, 32. Chris Dawson
#17
Quote from: Leedsfan on November 10, 2012, 15:13:12
Quote from: Bredinho on November 10, 2012, 15:10:07
Green, Pearce, Peltier bakre 3er, White og Byram vingbacker

Vågalt???

Alt kan skje i dag!

*nerver*
Vågalt! MOT
#18
Green, Pearce, Peltier bakre 3er, White og Byram vingbacker
#19
Lufc team: Kenny, Byram, Pearce, Peltier, Green, White, Austin, Tonge, Norris, Diouf, Varney..
#20
Siterar Svend Anders' ferskaste tweet;
"At moments like this, you slip to think it's the manager's fault or individual players' fault. But it all starts at the top. #LUFC"
#21
Ordet er fritt / Sv: Capital One Cup 2012/13
November 01, 2012, 09:21:25
Chelsea starte VM for klubblag i Japan 10 desember, slitne etter den turneringn og lang tur
#22
Ordet er fritt / Sv: Capital One Cup 2012/13
October 31, 2012, 23:13:37
Link til trekning-stream?
#23
Ordet er fritt / Sv: Når får Warnock sparken?
October 28, 2012, 02:42:44
Ikkje for å virke  klysete, men trur ikkje alle her har eit realistisk bilde av arbeidsforholda til Warnock når dei kan meina at han bør få fyken.. latterlig!
Get behind the team!
#24
Quote from: Hobben on October 27, 2012, 17:55:07
Møkk, Møkk, Møkk.

Warnock OUT!
Utrulig..
#25
Quote from: Hobben on October 27, 2012, 17:51:29
Quote from: Alta-White on October 27, 2012, 17:51:11
Quote from: Leedsfan on October 27, 2012, 17:49:02
4-0 Millwall - Hudders
Han har virkelig greid å sette sitt preg på forsvarsspillet....

I samme grad som Warnock har gjort i Leeds.
Er du i slekt med Larry, Hobben? Virker som du tek det personlig kvar gong han blir kritisert..
#26
Pretter ein kaffi! MOT
#27
For faen Colin!! MOT!!
#28
Heilt tannlause? Send inn Hall!
#29
MOT!!!!!
#30
Quote from: vidarlufc on October 19, 2012, 19:31:52
Noken som har ny status ift Tonge og Austin? Gleder meg enormt til eit skikkelig derby!  :)
Tonge er frisk og fin, springe rundt utpå bana iflg twitter-kilder. Austin uvisst, samma kilder