Quote from: Asbjørn on December 31, 2024, 11:57:23Quote from: stian on December 31, 2024, 11:52:15Til forskjell fra Eirik Aase tror jeg ikke dette fortsetter.Vel:
Alt annet enn hjemmeseier vil være svært overraskende, til tross for John Eustace gode tak på Leeds.
Tips: Hjemmeseier
Det kan være et lite mentalt overtak før kampstart, men jeg tror ikke Leeds eller Farke tenker noe på det her. Som du sier, noe annet enn hjemmeseier er overraskende. Leeds kan gå på banen med lave skuldre etter å ha henta to-tre poeng "mer enn skjema" i bortekampene.
De tre kampene var heller ikke nødvendigvis noen taktisk triumf av Eustace. B'ham-kampen var nitrist affære hvor en feil av James gav straffe og 1-0-seier til vertene. Burde vært 0-0 om de hadde spilt tre timer fotball, selv om det var riktig lag som vant om noen skulle. Leeds stilte med et ribba lag og det var desertører i stallen.
Hjemmekampen mot B'burn i fjor var Leeds også klart best. En kontring gav 0-1 med en svak inngripen av tre spillere på en gang: Meslier, Gray og Struijk(?). Så var det fortjent at Rovers vant i høst.
Jeg tror vi vinner denne kampen etter igjen å ha dominert banespillet.